Anti Trojan Elite 4.1.0 bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Hemen İndir / Download Et

+ Yorum Gönder
Programlar ve Güvenlik Programları Bölümünden Anti Trojan Elite 4.1.0 bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Hemen İndir / Download Et ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Anti Trojan Elite 4.1.0 bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Hemen İndir / Download Et

  Reklam  Anti Trojan Elite 4.1.0 bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Hemen İndir / Download Et

  Forum Alev
  Anti Trojan Elite 4.1.0 bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Hemen İndir / Download Et


  Üretici: ISecSoft, Inc.
  Lisans: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Anti Trojan Elite bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Malware olarak tabir edilen ve zarar verici kodlar ile yazılmış olan yazılımlar içerisinde trojanlarda bulunmaktadır. Türkçe ifadesiyle truva atı denilen bu zararlıları Anti Trojan Elite yazılımı sistem üzerinden silebilmektedir. Sisteminizdeki dosya, klasörler ya da kayıt defterindeki truva atlarını algıladıktan sonra, bu zararlıları sistemden temizleyebilmektedir.

  Yazılım gerçek zamanlı bir korumaya sahip olup, sistemde etkin biçimde çalışmakta ve zararlılar daha sisteme girmeden onları engelleyebilmektedir. Şu an 35000'in üzerinde truva atı, solucan ve keylogger zararlısını algılayabilmekte olan yazılım otomatik güncelleme özelliği ile hızlı biçimde bu sayıyı arttırmaktadır.

  İçerisindeki araçlar ile sistem güvenliği koruma konusunda da oldukça iyi durumdadır. Bu araçlar ile ağ bağlantılarını denetleyip, şüpheli bulduğu bağlantıları kesebilmektedir. Sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalardan yine şüpheli olanları sonlandırabilmektedir. Kayıt defterinde yapılan değişiklikleri izlemekte ve eğer sisteme zarar verecek olan bir değişiklik olmuşsa bunu onarabilmektedir.

  Oldukça iyi bir tarama bölümü olan yazılımla belirlediğiniz dosya ve klasörleri, sisteminizdeki bir sürücüyü, sabit diskinizin tümünü, kayıt defterini, çalışan uygulamaları taratabilirsiniz.

  Tüm bu olumlu özelliklerine rağmen yazılımı sınırsız olarak kullanabilmeniz için satın almanız gerekiyor. Yazılımın ücreti 39.95$.

  Son sürümü ile truva atı algılama tabanı güncellenmiş.
  Şimdi Yükle
  http://www.remove-trojan.com/download/rtesetup.exe
 2. 2
  ORKUN
  Usta Üye

  --->: Anti Trojan Elite 4.1.0 bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Hemen İndir / Download Et

  Reklam  Anti-Trojan Elite 4.4.8

  Anti Trojan Elite bir zararlı yazılım kaldırma aracıdır. Malware olarakda adlandırılan ve zarar verici kodlar ile yazılmış olan yazılımlar içerisinde trojanlarda bulunmaktadır.

  Türkçe ifadesiyle truva atı denilen bu zararlıları Anti Trojan Elite yazılımı sistem üzerinden silebilmektedir. Sisteminizdeki dosya, klasörler ya da kayıt defterindeki truva atlarını algıladıktan sonra, bu zararlıları sistemden çok rahat bir şekilde temizleyebilmektedir.İçerisindeki araçlar ile sistem güvenliği koruma konusunda da oldukça iyi durumdadır. Bu araçlar ile ağ bağlantılarını denetleyip, şüpheli bulduğu bağlantıları kesebilmektedir. Sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalardan yine şüpheli olanları sonlandırabilmektedir. Kayıt defterinde yapılan değişiklikleri izlemekte ve eğer sisteme zarar verecek olan bir değişiklik olmuşsa bunu onarabilmektedir.


  Lisans:Ücretli
  Üretici Firma: ISecSoft
  Boyutu: (5.84 MB)
  İşletim Sistemi :Windows All
  İndir : Anti-Trojan Elite 4.4.8 (5.84 MB)
 3. 3
  Stoq
  Yeni Üye
  hasan lisanas kısıtlanmalı derken ? 4. 4
  Hasan
  Özel Üye
  hasan lisanas kısıtlanmalı derken ?
  yani deneme sürümüdür . full paylaşım sitemizde yasaktır.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi