Seni Seviyorum demekLe oLmuyor

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Güzel Aşk Sözleri Bölümünden Seni Seviyorum demekLe oLmuyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ezgimm...
  Üye
  Reklam

  Seni Seviyorum demekLe oLmuyor

  Reklam  Seni Seviyorum demekLe oLmuyor

  Forum Alev
  Saat gecenin bir yarısı. Belki de burukluk değil benimkisi, sadece sade bir sitem. Bir insanın sürekli mi canı sıkılır. Bir tarafa atılmış gibi hisseder yüreğini. Bir boşluktur doldurulmaz. Yerine koymak istersin farkında olmadan kimilerini, koyamazsın. Sarılmak istersin belki de ona hiç sarılmadığın kadar sıkıca ve yürekten.


  Bazen öyle insanlar çıkar ki karşına, öyle zayıf anlarında yakalarlarki seni, o şiddetli sarılışları onlarla yaparsın. Tabiki o da karşılık verir sanki yerini o an için dolduruyormuş inancıyla sen zorladıkça zorlayan cinstendir. Yok ama bilmezki bu ayrıdır. Bir kere o çok eskilerden hatıra koku yoktur üzerinde koklamaya alıştığın. O tik tak atan, şiddetini gözbebeklerinin büyümesinden anladığın, dinledikçe hissettiğin yüreğin sesi başka türlüdür, yerini tutmaz. Kollar bir başka türlü sarardıki seni, o sarılış bedeni sardımıydı korku, üzüntü, kaygı kalmazdı. O eve geç gelişlerini bekleyen meraklı gözler telaşla kapıyı açtığında seni karşısında görmenin verdiği mutlulukla bir başka parlardı.


  Şimdi yoksun. Uzaktasın... Kulaklarım o her sabah beni uyandırdığın sese muhtaç şimdi. O merakla gittiğim, gördüğüm, yaptığım, ettiğim her yeri her şeyi dinlemeye hazır seni özlüyorum. O asabi tavırlarıma sabırla karşılık veren seni özlüyorum. Uzak değilsin belki ama sana istediğim an uzanamayan ellerimi bir yerlere sığdıramıyorum.


  Her şey içimde patlıyor; seviçler, kederler, kaygılar... Kimse yerini tutmuyor. Olmuyor işte; diyeceksin kocaman oldun ne bu çocukça yalnızlık. Bu yalnızlık değil annem, sensizliğe alışamamanın sitemi her boşlukta beni saran.


  Yine de uzaklarda olsan da varlığını bilmek güzel. Hayatta olman bana güç veriyor. En azından senin için birseyler yapıyor olmanın gururu ve inancıyla yaşıyorum. Ama yine de ister yirmi yirmibeş, ister kırk kırkbeş, suya muhtaç bir çiçek gibi sana muhtacım.


  Seni çok seviyorum... 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: 'Seni Seviyorum.' demekLe oLmuyor...

  Reklam  Seni Seviyorum.' demekLe oLmuyor...;emek önemli sözel olarak seni seviyorum bir şey ifade etmiyebilir gönülden sevmek lağzım gerçi bayanlara kuru kuruya seni seviyorum desen oda yetiyor ama :)+ Yorum Gönder
seni seviyorum demekle olmuyor sözleri,  seviyorum ama olmuyor sözleri,  seviyorum ama olmuyor
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi