Karşılıksız sevgiliye mektup

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Güzel Aşk Sözleri Bölümünden Karşılıksız sevgiliye mektup ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Karşılıksız sevgiliye mektup

  Reklam  Karşılıksız sevgiliye mektup

  Forum Alev
  karşılıksız sevgiliye mektup

  Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

  Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin.. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı .. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

  Ey Sevdiğim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

  Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: karşılıksız sevgiliye mektup

  Reklam  karşılıksız sevgiliye mektup; karşılıksız sevgiliyemi sevgiliye karşılıksız mektupmu birinde sevgiliniz var diğerinde yok bu ayrıntı önemli:)+ Yorum Gönder
karşılıksız sevgiliye mektup,  karşılıksız sevgiliye sözler,  karşılıksız sevgiye mektup,  karsılıksız sevgiliye mektup
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi