Levi’s Engineered Jeans

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Levi’s Engineered Jeans ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  özlem_9805
  Üye
  Reklam

  Levi’s Engineered Jeans

  Reklam  Levi’s Engineered Jeans

  Forum Alev
  Levi’s Engineered Jeans

  Denim jeans tarihinde yeni bir sayfa olan Levi’s Engineered Jeans, bu sezon da formun ve işlevselliğin birleşmesinden doğan “harekete özgürlük” kavramını yansıtmaya devam ediyor.
  Tasarımcı Rikke Korff tarafından yaratılan Levi’s Engineered Jeans, her geçen sezon daha da geniş bir ürün gamı sunuyor. Levi’s Engineered Jeans’in Sonbahar/Kış koleksiyonunda slim silüetlerden, standard kesime kadar farklı jean alternatifleri yer alıyor.


  Koleksiyonda Yenilik!
  Yeniden tanımlanan spor giyimin, sokak modasını tanımlayan en gözde unsurlardan biri olması ve hem kız hem de erkekler için koleksiyonun önemli bir parçasını oluşturması. Levi’s Engineered Jeans’e özel eğimli gelen dikişlerini koruyan ve spor hayatından esinlenerek tasarlanmış bu pantalonlar, elastik bel ve bilekteki manşetleriyle rahatlığın simgesi olmuş durumda.
  Bu sezon, üstlerde dar ve sıkı silüetler dahi yanlardaki küçük parçalar sayesinde hareket özgürlüğü sağlıyor. Üst üste giyim bu sezonun da önde gelen trendleri arasında. Doğal renkler parlak renklerle birleşiyor ve geleneksel jean renk paletine yeni bir tat getiriyor. Baskılardaki semboller ve harfler ilginç şekillerde diziliyor ve beklenmedik kolajlar oluşturuyor.

 2. 2
  FULDEM
  Bayan Üye

  Cevap: Levi’s Engineered Jeans

  Reklam  Rahat tarzın adresi olarak nitelendirilen bir markadır. Sokak modasını en iyi yansıtan markalardan biri olup kadın ve erkeklere hitap etmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi