Yaz Modası Renkleri Moda Renkler

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Yaz Modası Renkleri Moda Renkler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Yaz Modası Renkleri Moda Renkler

  Reklam  Yaz Modası Renkleri Moda Renkler

  Forum Alev
  Yaz Modası Renkleri - Moda Renkler - Yaz Renkleri


  Pudra Tonlar

  bahar sezonunda severek kullandığımız pudra tonlar, yeni sezonda da etkisini sürdürüyor. Esmer ve kumral tene çok yakışan pudra tonlarını her ortam ve günün her saati için özgürce kullanabilirsiniz.
  Pudra renkli kıyafet ve ayakkabılarınızı; kahverengi, siyah, beyaz, parlament mavisi ve koyu yeşille kombinleyebilirsiniz.
  Lacivert Renk Uyumu
  yaz modasının öne çıkan trendi marineyle birlikte lacivert tonları altın çağını yaşıyor. Kızıl ve beyaz tene çok lacivert tonları özellikle ofis ortamı için ideal.
  Lacivert renkli kıyafet ve ayakkabılarınızı marine trendine uygun beyaz ve kırmızı; pudra, ten rengi ve açık maviyle kombinleyebilirsiniz. Lacivert; baskın bir renk olduğu için çok açık renklerle bir arada kullanabilirsiniz.
  Ten Rengi
  Pastel renklerin karşı konulamaz etkisi; ten renginin popülerliğini artırıyor. Esmer tene çok yakışan ten rengi kıyafetler yaklaşan düğün ve mezuniyet törenleri için ideal bir renk.
  Ten rengini kıyafet ve ayakkabılarınızı; kahverengi, koyu pembe, koyu yeşil gibi baskın renklerle kombinleyebilirsiniz. Aksesuarlarınızda dore renkler kullanmak görüntünüze ışıltı katacaktır.
  Beyaz Renk Modası
  Bir moda klasiği olan beyaz; yeniden gündemde! İstinasız her ten rengine yakışan beyaz; günün her saati ve her ortam için uygun bir renk.
  Gömlek, elbise ve ayakkabılarda görmeye alışık olduğumuz beyaz renk; yaz modasında güneş gözlüğü ve saatlerde bile karşımıza çıkıyor. Özellikle tatil sonrası bronz teninizle bütünleşecek beyaz renkli kıyafet ve aksesuarlarınızı şimdiden hazırlayabilirsiniz.
  Askeri Yeşil Renkler
  Askeri detaylarla süslenen ceket, ayakkabı ve çanta modellerinden sonra yaz modası askeri yeşil tonlarına ev sahipliği yapıyor.
  Sarı, açık mavi, beyaz, krem rengi gibi açık renklerle kombinleyebileceğiniz askeri yeşil tonları günlük kullanım için ideal!

 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Yaz Modası Renkleri Moda Renkler

  Reklam  Yılın zevklerine uygun olarak oluşturulan renk modası ile en şık ve en uygun olmak adına modaya uymak isteyenlerin takip etmesi gerekmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi