Topshop Kate Moss Yazlık Bayan Modası Bayan Yazlık Elbiseler

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik - Moda Bölümünden Topshop Kate Moss Yazlık Bayan Modası Bayan Yazlık Elbiseler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Topshop Kate Moss Yazlık Bayan Modası Bayan Yazlık Elbiseler

  Reklam  Topshop Kate Moss Yazlık Bayan Modası Bayan Yazlık Elbiseler

  Forum Alev
  Topshop Kate Moss - Yazlık Bayan Modası - Bayan Yazlık Elbiseler - Yazlık Elbise Moedelleri - Topshop Kate Moss Koleksiyonundan Seçmeler


  Koleksiyonda farklı dönemlerin, stillerin, kumaşların ve renk paletlerinin eklektik birleşimi Kate’in bohem tarzını yansıtıyor. Hem gündüz hem de gece için olsun, elbiseler koleksiyonda en göze çarpan parçalar olarak öne çıkıyor; gündüz için v yaka yeşil çiçekli çok hoş bir elbise, gece içinse krem rengi dantelli, gül desenli şifon bir elbise..


  Maxi elbiseler ise koleksiyonun odak noktası; sade ipek 1920 esintili verev kesim bir model, çiçek desenli şifon bir tasarımla kontrastlık oluştururken, göz kamaştırıclık , zerafet ve feminenlik bir arada sunuluyor.


  Modern soluk baskılı arkası maxi uzun mini elbise sezonun en hit parçaslarından.

  Beyaz bir gömlek ise, vintage çiçek baskısı ve korse paneller ile güncellenmiş bir klasik olarak karşımıza çıkıyor.

  Siyah ipekli ve kadife kumaştan krem dantel detaylarıyla süslenmiş şortlar bu sezon yaz tatilleri için olmazsa olmazlar arasında.

  Haki tonlarında süet hotpant’ler ve siyah taytlar çiçek desenleriyle daha yumuşak bir havaya bürünüyor.

  Denimler, ise premium kumaşlar, değişik kalıplar ve yıkamalarla yeniden moda oluyor. Arkasındaki roba detaylı gri süper skinny’ler ve mavi veya çizgili hippi düşük bel geniş paça jeanler ile hotpantler en önemli parçalar arasında.

  Detaylarda saklanan moda
  Detaylara dikkat çekmek en ana nokta bu sezon; fit bir denim ceketin içi veya jean’lerin cepleri kızsı çiçek desenli astarlardan oluşuyor.

  İpek ve şifonlar başrolde
  1920’lerin göz kamaştırıcılığı içgiyimde ipek ve şifonlar dantellerle birleşiyor. Şeffaf üçgen kalıplı üstler gümüş ve bronz boncuklarla işlenerek veya dantel tasarımlara kışkırtıcı bir görünüm sergiliyor. Yarım kuplu üstler, çiçek desenleri, ince askılar ve danteller iç giyimdeki detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Geleneksel oryantal çiçek baskılı kimonolar ise diğer dikkat çekici parçalardan.


 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Topshop Kate Moss Yazlık Bayan Modası Bayan Yazlık Elbiseler

  Reklam  Modanın son trendlerinde kıyafetlerde dantel detayları hakim olmaya başladı. Bu detay ile kıyafetlere şıklık kattığı gibi bayanların ilgisini çeken bir ayrıntı olmuştur.+ Yorum Gönder
gupurlu donlar,  cicekli donlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi