Beyonce'un makyaj sırları

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Beyonce'un makyaj sırları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  bade_gs
  Yeni Üye
  Reklam

  Beyonce'un makyaj sırları

  Reklam  Beyonce'un makyaj sırları

  Forum Alev
  Beyonce'un Makyaj Sırları

  Küçükken tam bir çirkin ördek yavrusu olan Beyonce'un, şimdiki güzelliğini makyözünden kaptığı hilelere borçlu olduğunu biliyor muydun? İşte seksi yıldızın markete giderken bile vazgeçemediği güzellik hilelerinden bazıları...


  Gündüz
  Doğal makyajı: Dedik ya, Beyonce sokağa asla makyajsız çıkmıyor. Hiçbir şey yapmıyor olsa bile en azından gözaltı torbalarını ve morluklarını gizlemek için cilt tonundan bir - iki ton açık fondöten kullanılıyor.

  Kirpiklerini rimelledikten sonra ise yanaklarına doğal bir görünüm elde etmek için allık yerine jel renklendiricilerden yararlanıyor. Bu jelleri Oriflame, Nivea'da bulabilirsin.

  Saçı: Böyle zamanlarda Beyonce asla saçıyla uğraşmıyor. Sadece arkadan tokayla tutturuyor.


  Seksi makyajı: Beyonce, akşamüstü bir yere gidecekse, hemen yeni makyajını uyguluyor. Bunun için fondötenin üzerine hafif pırıltılı bir pudra sürüp, gözlerine siyah eye-liner çekiyor.

  Dudaklarında ise seksi bir görünüm veren pırıltılı likit ruj kullanıyor.

  Saçı: Seksiliğine seksilik katmak için, saçlarını maşayla şekillendiriyor.


  Gece
  Doğal makyajı: Beyonce, gece fazla kalabalık olmayan sakin bir davete gidecekse, doğal bir makyajı tercih ediyor. Bunun için her zamanki gibi fondöten ve pudrayla makyajının bazını hazırladıktan sonra, göz kapaklarına kahve tonlarında farla gölge yapıyor.

  Gözlerine derin bir ifade vermek içinse, siyah kalem ve maskaradan yararlanıyor. Yanaklarını şeftali tonlarında bir allıkla belirginleştirdikten sonra, allığıyla aynı renkteki şeffaf rujuyla makyajını tamamlıyor.

  Saçı: Beyonce, akşamüstü davetlerinde genellikle kıyafetiyle uyumlu saç modellerini tercih ediyor.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Beyonce'un makyaj sırları

  Reklam  Bazı ünlüler günlük hayatlarında makyaj yapmaz ama beyonce asla makyajsız kalmaz. az da olsa günlük hayatında makyaj yapar gece ise daha belirgin makyajı tercih etmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi