Göz Alıcı Kirpikler,Çekici Bakışlar

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Göz Alıcı Kirpikler,Çekici Bakışlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Göz Alıcı Kirpikler,Çekici Bakışlar

  Reklam  Göz Alıcı Kirpikler,Çekici Bakışlar

  Forum Alev
  KİRPİK KAYNAĞI


  Kaynak yaptırarak kirpikleri uzatmak, şu sıralar ünlüler arasında pek revaçta olan bir işlem. Peki, daha basit çözümler varken, neden kaynak yaptırmakla uğraşıyorlar? Biz sıradan kadınların, her gün kirpiklerimize ayırdığımız zamanı bir düşünün.-önce kirpik kıvırıcı, ardından maskara. Evet, çok değil, sadece birkaç dakika. Ama bunca güzellik rutininden birinin bile ortadan kalkması hoş olmaz mıydı? Ve en önemlisi, sabah uyandığımızda kirpiklerimizin yüzde yüz mükemmel göründüğünü düşünün! New york'taki Shu Uemura butiğinde çalışan kirpik kaynağı uzmanı soul Lee, "Tıpkı kendi doğal kirpikleriniz gibi, ama çok daha uzun, hacimli ve kıvrak görünüyorlar," diyor.
  Nasıl Yapılıyor? İlk adım, bir kirpik uzmanından randevu almak. Lee, "Randevuyu, bir müşterinin işleminin bitiş saatine denk getirmeye çalışın," diyor. Böylece kirpik kaynağının nasıl bir şey olduğunu görme fırsatınız olur. Uygulama son derece basit; bir koltuğa uzanıp, gözlerinizi kapatıyorsunuz ve işlem boyunca böyle kalıyorsunuz. Sentetik malzemeden ve ipekten yapılmış kirpikler, üst göz kapağındaki her kirpiğin ucuna ekleniyor. Lee, kaynak sırasında müşterilerin çoğunlukla uyukladığını söylüyor. "Ve uyandıklarında, kendi kirpikleri kadar doğal görünen kaynaklara sahip oluyorlar."
  Sonuçlar: Shu Uemura'nın müşterilerinden olan 29 yaşındaki bir halkla ilişkiler uzmanı, "kesinlikle bağımlısı oldum," diyor. "öyle doğal görünüyorlar ki! Üstelik artık rimel sürmek zorunda da değilim." Kirpikleriniz uzadıkça, kaynak yapılan kirpiklerde uzuyor (işlemin ömrü yaklaşık 1 ay )
  En iyi adaylar: Kontakt lens kullananlar dahil herkes. Fakat New Yorklu dermatolog Brad Katchen uyarıyor: "Eğer alerjik bir bünyeniz varsa, yapıştırıcıya karşı hassas olabilirsiniz. Bu yüzden önce birkaç kirpikte denenmesini isteyin ve bütün işlemi yaptırmadan önce birkaç gün bekleyin."
  Ne Kadar sürüyor: Bir buçuk, iki saat kadar.
  Nerelerde Yapılıyor? Sadece New York'taki Shu Uemura'da yapılıyor ve 350 dolara mal oluyor.
  Evdeki Alternatif : Dior'un Diorshow rimelinin Blackout rengini deneyin.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Göz Alıcı Kirpikler,Çekici Bakışlar

  Reklam  Kadınlar geçmişten bu yana kirpiklerini uzatmak için doğal ve yapay uzatma yöntemlerini denemektedirler. Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile kısa sürede yapılacak uygulamalar daha cazip gelmektedir. Bu kirpiklerin yan etkisi olmamakla birlikte doğal görüntü oluşturmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi