Dipliner Nasıl Kullanılır ?

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Dipliner Nasıl Kullanılır ? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Dipliner Nasıl Kullanılır ?

  Reklam  Dipliner Nasıl Kullanılır ?

  Forum Alev
  Nasıl Dipliner Kullanılır ?


  Derin bakışlar... E vitamini, ipek proteini ve aktif nemlendiriciler içerir. Özel aplikatörleri ile kolayca sürülür. Hassas ve ince sürülüşe sahip yapısıyla, kalıcı şekil verme özelliğine sahiptir.

  Eyeliner ve göz kalemi kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey, her iki malzemenin de mümkün olduğunca ince çizgilerle çizilmesinin gözü daha güzel göstereceğidir.

  Siyah göz kalemi, siyah saçlı, esmer tenli bayanlar için çok uygundur. Esmerler dışındaki bayanlarda bu renkte bir göz kalemi ve eyeliner çok koyu sayılabilir.

  Beyaz tenli kadınlar yumuşak kahverengi ya da gri tonlarını tercih etmelidirler. Gece ise, göze sürülen fara uyan renkli bir kalem tercih edilmelidir.  Eyeliner'ı çok ince uçlu bir fırçayla sürmek güzel bir görüntü oluşturacaktır. Eğer eyeliner sürmeyi bir türlü beceremiyorsanız işte size bir öneri.

  Mümkün olduğunca aşağıya doğru bakın ve elinizle gerdiğiniz üst gözkapağınızdaki kirpiklerin dibine mümkün olduğunca yakın bir çizgi çekin.

  Bu çizgi göz kuyruğunda sona ermeli, dışa doğru uzamamalıdır. Alt gözkapağına kesin bir çizgi çizmek istemiyorsanız, buraya eyeliner'la yanyana noktalar yapın veya eğrilemesine kısa kısa çizgiler çizin.

  Bazen gözün üst kapağındaki kirpiklerin altına çizgi çizilmesi de hoş bir görünüm kazandırır. Bunun da yine ince ve düzgün olmasına dikkat edin
 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Dipliner Nasıl Kullanılır ?

  Reklam  Eyeliner çekmek son zamanlarda moda olmuş ve çok fazla kullanılmaktadır. Doğru çekmek güzel görünmenin püf noktalarından biridir. Kirpik diplerine ve düzgün çekmek önemlidir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi