Dünyaca Ünlü İsimler Nasıl Genç Kalıyor

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Dünyaca Ünlü İsimler Nasıl Genç Kalıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ZsuZeyno
  Üye
  Reklam

  Dünyaca Ünlü İsimler Nasıl Genç Kalıyor

  Reklam  Dünyaca Ünlü İsimler Nasıl Genç Kalıyor

  Forum Alev
  Ünlüler Nasıl Genç Kalıyor

  Dünyaca ünlü Ornella Muti, Asia Argento, Monica Bellucci, Madonna, Julia Roberts, Nicole Kidman ve Cher gibi isimler, İtalyanların geliştirdiği son cilt gençleştirme trendi Thermo-C ile genç kalıyor.

  Kısa süre önce Azerbeycanlı Dr. Aynur Hamidova tarafından Türkiye'de de uygulanmaya başlayan Thermo-C ile cilt yenileme yöntemi, cildin en az beş yaş daha genç olmasını sağlıyor. Cerrahi müdahale gerekmeden uygulanan bu yöntem, başta İtalya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde, Amerika ve Rusya'da da uygulanan en gelişmiş beden ve cilt şekillendirme yöntemlerinden birisi.

  Tamamlayıcı Tıp ve Medical Estetik Hekimi olarak çalışmalarını sürdüren Dr. Hamidova, yenilikleri yakından takip etmesi ve yurtdışında aldığı farklı eğitimler sayesinde sadece yüz değil, dekolte ve boyun üzerinde yaptığı lifting uygulamalarının yanı sıra; uyguladığı kombine yöntemler ile cildin kalitesini arttırarak, bedenin şekillenmesini ve sıkılaşmasını sağlıyor!

  Thermo-C tek başına uygulandığı gibi, geliştirdiği diğer cilt gençleştirme ve sıkılaştırma yöntemleri ile kombine ederek bayanlarda olduğu kadar erkekler üzerinde de yaptığı çalışmalarla başarılı sonuçlar elde eden Dr. Aynur Hamidova, kendi alanında dünyadaki yenilikleri Türkiye'ye kazandıran isimlerden.

  Mucizeler yaratan cihaz birden çok bölgeye uygulanıyor!

  Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde gençleştirme, bölgesel incelme, selülit tedavisi, kol altı sarkmaları, sırtta oluşan sütyen izleri, bedenin farklı yerlerinde oluşan gevşeklik ve sarkmaların toparlanmasında dokuların sıkılaştırılmasında uygulanan yöntem, yüz bölgesinde yüz ovalini toparlarken düşük kaşların kaldırılmasını sağlıyor. Yüz uygulamaları 6 ile 8 seans arası, yaklaşık 30 dakika sürüyor. İlk dört seans haftada bir uygulanması gereken yöntem, 15 gün aralıklarla devam ediyor!

  Thermo-C ile gerçekleştirilen vücut uygulamaları, ortalama 12-15 seans arası sürüyor. Uygulamanın ilk 8 seansı haftada iki kez, sonrası haftada bir kez olmak üzere devam ediyor. Her bir seans 60 dakika sürüyor.

  Dört ayrı teknolojik uygulamanın (vakum, radyofrekans, LED, kriyoterapi) tek cihazda yer alması hem zamandan hem de ekonomik açıdan kazanmanıza neden oluyor.

  Mucize Cihaz Thermo-C

  Thermo-C'nin uygulama başlığında bipolar radyofrekans, vakumterapi, kriyoterapi (soğutma) ve yoğun Led ışınları kullanılır. Bu ışınlar doğru uygulandığı takdirde insana hiçbir şekilde zarar vermez. Bipolar radyofrekans, kolojen liflerini destekler, vücutta sıkılaşma, toparlama, çatlakların görünümünde azalma sağlar. Radyofrekans radyo dalgalarının manyetik bir düzenleyici ile yönlendirerek derin ısıtıcı etki yapacak şekle getirilmiş, güvenirliliği ve etki kabiliyeti yüksek bir uygulamadır.

  Thermo-C başlığında vakumla birlikte uygulanan bipolar radyofrekans, yağ hücrelerinin içindeki yağın boşaltılmasını ve portakal görünümünün giderilmesini sağlar. Bipolar radyo frekans bölgesel zayıflamada selülitte ve cilt dokusunun elastikiyet kaybının giderilmesinde etkilidir. Vakum uygulaması seans içerisinde ayrıca drenaj, tonüsleme ve masaj işlemi yapar. Bir yandan vakum uygulanırken, diğer yandan uygulanan LED terapiyle doğrudan fibroblast ve kollajen uyarımı sağlanır. Radyofrekans dalgaları derin yağ dokularında ısınma sağlarken kriyoterapi cilt yüzeyini soğutuyor. Oluşan ısı farkından dolayı kan dolaşımı artarken metabolizma hızında artış sağlanıyor.
  Bölgesel incelmede uygulanan diğer yöntemlerin tersine bu uygulama son derece keyiflidir.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Dünyaca Ünlü İsimler Nasıl Genç Kalıyor

  Reklam  Cildin elastiğini kaybetmesi insanların yaşlanmasına neden olan C vitamini eksikliğidir. İlk insanlarda C vitamini doğal olarak vücutta bulunmaktaydı. Fakat zamanla azalması ve dışarıdan yeteri miktarda alınmaması nedeniyle kırışıklıklara neden olmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi