Yağlı cilde limon - Cilt Maskeleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Yağlı cilde limon - Cilt Maskeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  avin
  Yeni Üye
  Reklam

  Yağlı cilde limon - Cilt Maskeleri

  Reklam  Yağlı cilde limon - Cilt Maskeleri

  Forum Alev
  Yağlı Cilde Limon Maskesi

  Probleminiz:
  Cildiniz aşırı yağlı. Üstelik yer yer parlıyor ve gözenekler genişlemiş. Bu durumda yağ dengesini düzenleyen bir maske uygulamalısınız. Limon bu konuda yararlı olabilir.

  Ne yapmalısınız?
  Her sabah uyandığınızda ayna karşısına geçin ve cildinizi dikkatle inceleyin. Büyük bir olasılıkla yeni bir sivilce ile karşıla şaabilirsiniz. Yağlı cilt, sivilce ve aknelere davetiye çıkarabiliyor. Bu durumda antiseptik ve sıkılaştırıcı etkili olan limon ile maske hazırlayın.

  Size uygun maske:
  2 limonun kabuğunu soyup kabuklarını 2 çorba kaşığı suyun içinde 3 dakika bekletin. Robotta püre halinde ezin ve canlandırıcı maske olarak kullanın. Temizlenmiş cildinize pamukla sürüp birkaç dakika bekleyin. Ilık suyla yıkayıp havlu ile kurulayın ve ardından günlük nemlendiricinizi sürün.

  Limonun özellikleri:
  Sıkılaştırıcı ve mikropları öldürücü özellikler içeren limon, bol su içerdiği için toksinlerin vücuttan atılımını sağlıyor. Böylece cilt pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Zengin C vitamini deposu olduğu için cildi dış etkenlerden koruyup cilt hücrelerinin yenilenmesine katkıda bulunuyor.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Yağlı cilde limon - Cilt Maskeleri

  Reklam  En hassas cilt yağlı ciltler olarak bilinmektedir. Sürekli dikkat edilmesi ve bakım yapılması gereken bir cilttir. Yağın dengesini tutturacak ürünleri düzenli olarak kullanmak gerek.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi