Kırışıklıklara kivi - Cilt Maskeleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Kırışıklıklara kivi - Cilt Maskeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  avin
  Yeni Üye
  Reklam

  Kırışıklıklara kivi - Cilt Maskeleri

  Reklam  Kırışıklıklara kivi - Cilt Maskeleri

  Forum Alev
  Kırışıklıklara Kivi Maskesi

  Probleminiz:
  İlerleyen yaş, düzensiz yaşam tarzı ve olumsuz dış etkenler cildin direncini kaybetmesine ve kırışıklıkların oluşmasına neden oluyor. Önlem alınmazsa ciltte hızlı yaşlanma başlıyor ve cilt soluk bir renge bürünüyor.

  Ne yapmalısınız?
  Cilde kadifemsi bir yumuşaklık ve ışıltı kazandırmak, kırışıklıkları hafifletmek için ekstra bakım uygulamakta yarar var. En zengin C vitamini kaynağı olan kivi yaşlanmayı durdurabiliyor. Yaşınız 25'in üzerinde ise kivi maskesini haftada bir kez uygulayın.

  Size uygun maske:
  Birkaç kiviyi soyup çatalla ezerek püre haline getirin. Suyunu süzüp posasını temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak sürün. 20 dakika bekleyip ılık suya batırılmış pamukla silin ve ılık suyla yıkayıp havlu ile kurulayın.

  Kivinin yararları:
  Kivinin portakal ve limon gibi turunçgillerden daha fazla C vitamini içerdiğini biliyor muydunuz? Kivi de ayrıca bol miktarda magnezyum bulunuyor. Anemi ve mide problemlerine etkili olan kivi, bağırsakları yumuşatıyor ve toksinlerin atılımını sağlayıp vücudu temizliyor.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Kırışıklıklara kivi - Cilt Maskeleri

  Reklam  Cildi yumuşattığı için kırışıklıkların giderilip geç çıkmasında etkili olan kivi, C vitamini içermesi nedeniyle cildi besler ve yaşlanmayı geciktirme özelliğine sahiptir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi