Lifting etkili yumurta - Cilt Maskeleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Lifting etkili yumurta - Cilt Maskeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  avin
  Yeni Üye
  Reklam

  Lifting etkili yumurta - Cilt Maskeleri

  Reklam  Lifting etkili yumurta - Cilt Maskeleri

  Forum Alev
  Lifting Etkili Yumurta

  Probleminiz:
  Cildinizde hafif sarkmalar başladı. Bunun nedeni cilt yapınız olabilir. İlerleyen yaş ya da hızlı kilo alıp verme gibi sorunlar da cildin esnekleğini yitirerek sarkmasına yol açıyor. Acil olarak cildinizi sıkılaştırmazsanız sarkma artacaktır.

  Ne yapmalısınız?
  Cildinizi sıkılaştıracak malzemelerle maskeler hazırlayın. Aminoasit içerikli ve albümin içeren yumurta akı cildinize lifting etkisi yapacaktır. Özellikle yumurta akı bu konuda gerçek bir uzman.

  Size uygun maske:
  2 yumurta akını 1 çorba kaşığı tozşekerle kar halinde çırpın. Hazırladığınız bu merengi temizlenmiş cildinize pamukla masaj yaparak sürün. 15 dakika bekleyip ılık suya batırılmış pamukla temizleyin. Ilık suyla yıkayıp havlu ile tampon yaparak kurulayın.

  Yumurtanın yararları:
  Yumurtanın, ucu çatallaşmış saçlara iyi geldiğini biliyor muydunuz? Saçları adeta yeniden yapılandırıp ışıltı kazandırıyor. 1 yumurta sarısını ayrı bir yerde çırpıp 1 çorba kaşığı bebe şampuanına ilave edin. İyice karıştırın ve saçlarınıza masaj yaparak uygulayıp birkaç dakika bekledikten sonra yıkayın.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Lifting etkili yumurta - Cilt Maskeleri

  Reklam  Yumurta akı vücuda ve saça uygulanması geçmişten bugüne yapılan bir uygulamadır. içeriğindeki vitamin ve proteinler vücudun sıkılaşmasına ve saçın beslenmesine faydası vardır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi