Zayıflamanın Şifreleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Zayıflamanın Şifreleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Zayıflamanın Şifreleri

  Reklam  Zayıflamanın Şifreleri

  Forum Alev
  Zayıflama Yolları

  Yaz bitti ancak belki tatile gidenleriniz açık büfelerin çekiciliğine dayanamadınız belki hiç zayıflayamamıştınız. Bu küçük tüyolar zayıflamanıza bir nebzede olsa katkı olabilir.


  Arkadaş desteği alın
  Bazı insanlar hedeflerine, başarılarını konuşacak veya fikir edinebilecek arkadaş, terapist, eş, sevgililer sayesinde ulaşır. Eğer bu tip biriyseniz zayıflama problemlerinizi aşarken, yargılamayan, koşulsuz destek veren birileriyle olun. Arkadaşlarınızın desteğiyle iyiye gittiğinizi düşünüyorsanız onlara danışmayı sürdürün.


  Yavaş yiyin
  Yemeğin tadını alın.. Yumuşaklığının veya sertliğinin tadını çıkarın.. Her iki çiğnemede çatalınızı bir kenara koyun, yemeğin tadını çıkarın ve yemek boyunca su yudumlayın..


  Yanınızda her zaman şekersiz sakız bulundurun
  Şekersiz sakız, canınız tatlı istediğinde ağzınızı meşgul etmenizi sağlar. Bu nedenle daha az atıştırma ihtiyacı hissedersiniz. Dişlerinizi fırçalamadığınız zaman dişlerinizin temiz kalmasını sağlar.


  Dilinizi şok edin
  Yemek yerken özgür olun. Acı, acılı ve baharatlı yemeklerden tadın. Acı ve düşük kalorili içecekler doymuş hissetmenizi ve yeterince su almanızı sağlar. Acı sonra yanma hissi olduğunda, yeşil çay veya bitkisel çay için.
  Sıcak diyet kakao atıştırmadan daha uzun süre sizi tok tutar.


  İyi uyuyun
  Uyku sırasında vücudunuz dinlenir ve enerji depolar. Eğer besleyici ve hafif yemekler yersek gün boyu daha zinde düşünür ve güçlü oluruz. Ayrıca uyku, kilo almanıza neden olan hormonal dengesizlikleri, iştah artıran leptini düzenler. Yeterince uyumazsanız, kilo almaya neden olan veya açlık hissi veren hormonlar düzensiz çalışır. Bu nedenle kilo alır veya çok acıkırsınız. Bunun nadir olduğunu düşünmeyin ve beslenme planı yapın.


  Büyük beden kıyafetlerinizi bağışlayın
  Başarıyla kilo verdiyseniz ilk iş eski kıyafetlerinizi birilerine verin. Eğer dolapta saklamaya devam ederseniz, bilinçaltınıza onları yeniden giyebileceğiniz yerleşir ve kilo alırsınız. En güzeli ise, yediklerinize her zaman dikkat ederek yayaşın, formda ve güzel kalın.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Zayıflamanın Şifreleri

  Reklam  Yemek kilo almada en büyük etken yemeği azar azar kısarak ve bunun yanında spor ya da günlük düzenli egzersizler yaparak sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz.+ Yorum Gönder
gta san zayiflik ,  gta san andreas zayıflama şifresi,  gta san andreas zayıflama hilesi,  gta san andreas zayıflık hilesi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi