Göğüslerim küçük diye üzülmeyin!

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Göğüslerim küçük diye üzülmeyin! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  €lizabeth
  Emekli
  Reklam

  Göğüslerim küçük diye üzülmeyin!

  Reklam  Göğüslerim küçük diye üzülmeyin!

  Forum Alev
  Neştersiz Göğüs Büyütme Operasyonu


  Neştersiz meme büyütme operasyonu ile istediğiniz bedene kavuşmak artık hayal değil. Öğle tatilinde bile yaptırabileceğiniz 45 dakikalık işlemden sonra aynı gün sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

  Her gün yeni bir teknik ve uygulamanın hayata geçirildiği estetik cerrahide sınırlar, bir insanı adeta baştan aşağı yenilemek için her gün biraz daha zorlanıyor. Artık “burnum çirkin, göğsüm küçük, basenlerim geniş, kulağım kepçe” diye üzülmeye gerek olmadığını söyleyen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, estetik cerrahinin imkânlarının her geçen gün daha da genişlediğini vurguladı. Prof. Kışlaoğlu, günümüzde artık ameliyatsız, narkozsuz meme büyütme ve kalça büyütme, çarpık bacak düzeltmenin mümkün olduğunu söyledi.

  İstediğiniz göğüs bedenine neştersiz kavuşun

  Küçük göğüslü kadınların artık bunu sorun etmesine gerek kalmadığını belirten TÜBİTAK ödüllü Prof. Kışlaoğlu, dolgu yöntemiyle neştersiz bir şekilde istedikleri bedene kavuşabileceklerini belirtti. İsviçre’de geliştirilen ve iki yıldır denenmekte olan özel bir dolgu maddesiyle lokal anestezi altında 45 dakika süren işlemle bayanlar istedikleri göğüs bedenine kavuşabiliyor. Prof. Dr. Kışlaoğlu, bu yeni yöntemin ayrıca kalça ve bacaklara da uygulanabildiğine de dikkat çekti.

  Yöntemle ilgili bilgi veren Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, işlemin son derece basit olduğunu ve sadece uygulama yapılacak bölgenin lokal anestezi ile uyuşturulduğunu anlattı. Uyuşturulan bölgeye bir iğne vasıtasıyla özel bir dolgu maddesinin doku altına enjekte edildiğini kaydeden Prof. Dr. Kışlaoğlu, uygulama yapılan bölgenin (meme, kalça) anında büyüdüğünü, bacakların ince kısımlarına yapılan uygulamada da bacakların anında güzel bir şekle kavuştuğunu belirtti. Özel dolgu maddesiyle yapılan büyütme işlemenin erkeklere de, güçlü göğüs kası görüntüsü kazandırmak için uygulanabildiğinin altını çizdi.

  Öğle tatilinde bile yaptırabilirsiniz

  Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, dolgu maddesiyle neştersiz göğüs büyütme operasyonunun, öğlen tatilinde bile uygulanabilecek bir işlem olduğunu söyledi. Prof. Dr. Kışlaoğlu, işlemin ardından, uygulama yapılan kişinin hemen sosyal hayatına dönebildiğini hatırlattı. Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, dolgu maddesinin kalıcılık süresinin 1-1,5 yıl olduğunu belirtirken, bu süre sonunda işlemin tekrarlanabileceğini vurguladı. İşlemin tek seans olduğunu kaydeden Dr. Erol Kışlaoğlu, işlem sonrasında uygulama bölgesinde, hafif kızarıklar olabileceğini de sözlerine ekledi.

  __________________
 2. 2
  ASRIN
  Bayan Üye

  Cevap: Göğüslerim küçük diye üzülmeyin!

  Reklam  Günümüzde teknoloji öyle çabuk gelişiyor ki takip etmek neredeyse imkansız oluyor. İnsanlar beğenmedikleri bazı organları estetikle beğendikleri gibi kolay şekilde değiştirebiliyorlar.+ Yorum Gönder
göğüslerim küçük diye üzülmeyin forum
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi