Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  SuyunGizemi
  Bayan Üye
  Reklam

  Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

  Reklam  Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

  Forum Alev
  Tırnak Uzatma Yöntemleri

  Tırnak Uzatmasına Bitkisel Çözüm  Herbalist Doktor Suna Dumankaya uzamayan tırnaklar için bir kür önerdi. Tırnaklarınızın hızlı uzamasını istiyorsanız Suna Dumankaya’nın verdiği doğal bakım ile bunu başarabilirsiniz.

  Tırnak Uzatma Kürü ve Uygulanışı:

  Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, birer tatlı kaşığı limon suyu ve sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyun ve ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suda tutun. Her akşam bunu uygulamaya devam edin, tırnaklarınızı güçlendirecektir. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz. Bu formülleri ölçülerini artırarak ayaklarınız için de uygulayın.

  Tırnak kırılmaları neden olur
  Tırnaklarınızın çatlamasının nedeni sizin demir eksikliği ve kansızlık yaşamanızdır. Bence önce bir doktora gidin ve tahlil yaptırın. B12 ve A vitamini alın. Her sabah bir çorba kaşığı çökelek yiyin. Kara üzüm ile beslenin.

 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

  Reklam  Özel gün ve gecelerde oje sürmek için ya da süslemeler yapabilmek için tırnakların uzun olması gerekir. Kısa süre içinde bu kür sayesinde uzatabilirsiniz.+ Yorum Gönder
tırnak uzatma tekniği,  tırnak uzatma teknikleri,  cvp hızlı tırnak uzatma yöntemleri yardım,  tirnak uzatma teknikleri,  hızlı tırnak uzatma yöntemleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi