İnce belli olmak için basit hareketler

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden İnce belli olmak için basit hareketler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fashion
  Bayan Üye
  Reklam

  İnce belli olmak için basit hareketler

  Reklam  İnce belli olmak için basit hareketler

  Forum Alev
  İnce belli olmak için basit hareketler


  - Yere uzanıp sol yanınız üzerine yatın. Sağ ayağınızı sol ayağınızın üzerine atın ve sağ elinizi başınızın arkasına koyun. Eliniz ileri bakacak şekilde dirseğinize dayanarak güç alın. Dirseğinizle omzunuzun bir hizada olmasına dikkat edin. Şimdi yere değen kolunuzdan destek alarak kalçanızı ve bacaklarınızı yerden kaldırın.

  - Yavaş yavaş alçalın ama yere değmeyin. 10 tekrar yaptıktan sonra bacak değiştirip tekrarlayın.

  Egzersiz esnasında öne eğilmeyin, omuzlarınızı kambur tutmayın

  - Yere oturun. Dizlerinizi kendinize doğru çekin ve ayaklarınızı yerden kaldırmayın. Şimdi bir ila bir buçuk kiloluk bir dambılı iki ucundan tutun ve kollarınızı göğüs hizasında ileri doğru uzatın.

  - Kollarınızı düz tutup sol bacağınızı kaldırırken, karın kaslarınızı sıkarak gövdenizle sola dönüp dambılı aşağı indirip yere yakın tutun. Başlangıç pozisyonuna dönüp sonra sağ yanınıza dönerek devam edin. Sağ-sol değişimini yaparak 10 tekrar yapın.

  Yere oturup bacaklarınızı sol yanınıza doğru kırın ama kendinizi kasmadan, rahatça oturun. Bu esnada sağ ayağınız da sol dizinize değsin. Sol baldırınızı sol elinizle tuttuktan sonra, sağ kolunuzu yukarı uzatın. Kendinizi zorlamadan sol yanınıza doğru esnerken sağ elinize bakın. Diğer yanınızla tekrarlayın.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: İnce belli olmak için basit hareketler

  Reklam  Yere uzanarak sağ eli boynun altına koyarak ve sol bacağı diğer bacağın üzerine koyup sol bacağa doğru on beş defa yapılır aynı şekilde diğer bacak için de aynı egzersiz yapıldığında bel incelmesine faydalı olacaktır.+ Yorum Gönder
ince belli olmak için egzersizler,  ince belli olmak için
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi