Ponpon Yapmak Çok Kolay

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Hobiler Bölümünden Ponpon Yapmak Çok Kolay ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Ponpon Yapmak Çok Kolay

  Reklam  Ponpon Yapmak Çok Kolay

  Forum Alev

  Evet bildiğimiz ponponlardan bahsediyoruz. Bu ayki, yaratıcılık hikayemizin başrol oyuncuları onlar. Hem nasıl yapılacağını, hem de onlardan eviniz için neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, hazırlıklara başlamalısınız.

  ÇOCUĞUNUZUN ODASI İÇİN
  Eski kiliminizi ponponlar ve boncuklarla dekore edin. Kilim üzerine ponponları ve boncukları düzgün yerleştirebilmek için, önceden işaretleme yapmayı unutmayın. Pamuk kilim: Koçtaş.
  ŞEMSİYELİK
  Eski bir boruyu akrilik boyalarla renklendirin, sprey vernikle sabitleme işlemini yapın ve kurumaya bırakın. Hazırladığınız ponponları silikon tabancası ve sıcak silikonla boruya yapıştırın. Kapıdan içeri her giren, bu şemsiyeliği kullanmak isteyecektir.
  PONPON+ÇİÇEK BİRLİKTELİĞİ
  Cam veya düz renkte bir vazonun üzerine çift taraflı bantla yapıştıracağınız ponponların renkleriyle uyumlu bir grup çiçeği vazonuza yerleştirin. Sonra da karşısına geçip seyredin. Emeklerinize değmedi mi? Abajur, ponponları en iyi taşıyan objelerden.
  Özellikle şapkası saydam olanlardan yayılan ışık, ponponların çok hoş gözükmesini sağlıyor. Denemelisiniz! Ancak ponponların ampul ısısından etkilenmeyeceği şekilde sabitlenmesi, evinizi yangın tehlikesine karşı koruyacaktır. Bu yüzden metal şapkalı abajurlara bu uygulamayı yapmamanızı öneririz.
  PONPON YAPMAK ÇOK KOLAY
  Malzemeler:
  Yün, makas.

  Yünü elinize sarın:
  Yünü elinize veya istediğiniz büyüklükte kestiğiniz ve ikiye katladığınız bir kartona sarın.
  Kesin
  Ponponun büyüklüğüne göre, yeterli sarım yapıldıktan sonra, yünü kesin.
  Çıkarın
  Sardığınız yünü elinizden ya da kartondan çıkartın.
  Bağlayın
  Ortasından sıkıca bağlayın.
  Kesin
  İki kenarından kesin.
  Düzeltin

 2. 2
  GAZİBE
  Bayan Üye

  Cevap: Ponpon Yapmak Çok Kolay

  Reklam  Ponponlar evimizin değişik yerlerinde kullanılabilmektedir.Genellikle görsel amaçlara hitap eden bu ponponların yapımı da oldukça kolaydır.İsteyenler evlerinde kalan iplerden ve yünlerden bunları yapabilirler.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi