Bedava Web Hostingler...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Webmaster ve Hosting / Domain Bölümünden Bedava Web Hostingler... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  ACİL
  Özel Üye
  Reklam

  --->: Bedava Web Hostingler...

  Reklam  karakterler düzgün çıkması lazım yedek atmışsan hatalı yuklenmiş olabilir yada kurduğun sitenin dil kodlamısını yapmamışsın resim ile göster ayrıca sitenin ne olduğunu yaz
  ForumAlev --->: Bedava Web Hostingler...

 2. 14
  fahrettinkucuk
  Yeni Üye
  Alıntı ACİLSERVİS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  karakterler düzgün çıkması lazım yedek atmışsan hatalı yuklenmiş olabilir yada kurduğun sitenin dil kodlamısını yapmamışsın resim ile göster ayrıca sitenin ne olduğunu yaz
  Sadece anasayfayı yükledim.Karakteleri tanımayınca diğer sayfaları yüklemedim. Sitenin adı http://turkceciyim.funpic.org Frontpage ile yaptım. Varsayılan dil Türkçe Görünüyor.
  Aynı site www.turkceci.110mb.com a da yükledeim orda herhangi bir problem yok. İlgilenirseniz teşekkür ederim. 3. 15
  KemaaLL
  Emekli
  Alıntı fahrettinkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sadece anasayfayı yükledim.Karakteleri tanımayınca diğer sayfaları yüklemedim. Sitenin adı http://turkceciyim.funpic.org Frontpage ile yaptım. Varsayılan dil Türkçe Görünüyor.
  Aynı site www.turkceci.110mb.com a da yükledeim orda herhangi bir problem yok. İlgilenirseniz teşekkür ederim.
  bütün html dosyalarınızı açıp charset=windows-1254" yazan yerlerdeki windows-1254 leri ISO-8859-9 ile değiştirin yani charset=ISO-8859-9 şeklinde olacak.. Türkçe desteği içinde sürekli olarak charset=ISO-8859-9 şeklinde bütün sayfalarınızı kodlamalarda düzeltin..frontpage kodlarken windowsun diline göre kodluyor ama çalıştığınız server windows değilse kendi karekter setine göre davranıyordur. bu nedenlede karekterlerde bozulma yaşanabilir. en kesin çözüm karekter setini Türkçe ' ye şartlandırmaktır. :):)

  ve funpicde devam edecekseniz elinizde sürekli yedek bulundurun..Funpic Türk sitelerine karşı saçma bir anlayış sergileyebiliyor bazı zamanlarda.
 4. 16
  goggo
  Yeni Üye
  110mb.com üstüne tanımam kardeş kendim kullanıyorum. aha da bakın gokhanunal.110mb.com

 5. 17
  summerjum
  Emekli
  ya arkadaşım ben bu arkadaşlarına verdiklerini denedim ama beceremedim bana şöle basit hazırlananlarından bi tane önerirmisin..

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi