Anlamlı kandil sözler mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Anlamlı kandil sözler mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Anlamlı kandil sözler mesajları

  Reklam  Anlamlı kandil sözler mesajları

  Forum Alev
  1. anlamlı kandil sözler mesajları mumsema.net


   Fani dünyanın padişahı değiliz biz, Gönül hırkalarını yamar giyeriz, Dostlarla ağlar dostlarla güleriz, Sevdiklerimize Nice Kandiller dileriz.
  2. Fedakar olan insan gönülden sevendir, Yürekli olan insan kendini bilendir, Mutlu olan insan yaşamı sevendir, Unutmayan bir dost ömre bedeldir,
  3. Dünya Denizinde, İslam gemisinde, Resulullah gibi kaptanla, Kur'an-ı Kerim pusulasıyla Cennet sahilinde buluşmak umuduyla, Kandiliniz Mubarek olsun.
  4. Umut Serpilsin Yüreğinize, Mutluluk dolsun Günlerinize, Hayalleriniz gerçek, Dualarınız kabul olsun, kandiliniz Mubarek olsun.
  5. Yüzenden NUR, Aklından İLİM, Kalbinden ALLAH, Dilinden LA İLAHE İLLALLAH, gönlünden RASULULLAH eksik olmasın, Kandiliniz Mübarek Olsun.
  6. Bugün Yunusum Yarın Hacı Bektaş, Yanmak için ne vücud ister ne de Yas, Görmeyince göz neylesin yay gibi kas, Yeter yanmak için kalp ile iman birde baş.
  7. Dertler Kum tanesi kadar küçük, Mutluluklar Nisan Yağmuru kadar bol olsun, Bu gece ellerine Melekler Gül Koysun, Senin gibi değerli dostun Kandili Mübarek olsun
  8. Oguz beyli, bozkurt soylu ey türk oğlu. Ocağın tütsün, kaderin gülsün, başın dik, alnın açık, kılıcın keskin, evinde mutlu, kandilin mübarek olsun.
  9. HZ. Hamza'nın cesareti yüreğinizde, Hz. Ali'nin kuvveti bileğinizde, Hz. Ömer'in adaleti içinizde, Hz. Muhammed'in nuru yüzünüzde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.
  10. Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.
  11. Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Kandilin kutlu olsun.
  12. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
  13. Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz mübarek olsun.
  14. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek kandilinizi tebrik eder, mutluluklar dilerim.
  15. Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun.
  16. Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
  17. Güllerin en güzel kokanı,yıldızların en güzel parlayanı, hayatın en güzel anı ve Allahın en güzel mekanı sızsın olsun . Kandiliniz MÜBAREK OLSUN.
 2. 2
  Gülehasret
  Süper Moderatör

  Cevap: anlamlı kandil sözler mesajları

  Reklam  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun...

  Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

  Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.
+ Yorum Gönder
anlamlı kandil mesajları,  en anlamlı kandil mesajları,  en anlamlı kandil sözleri,  anlamli kandil sözleri ,  anlamli kandil mesajlari
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi