Bayram, Kandil Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Bayram, Kandil Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Delikanli166
  Emekli
  Reklam

  Bayram, Kandil Mesajları

  Reklam  Bayram, Kandil Mesajları

  Forum Alev
  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara...

  »
  Binlerce çiçek var ama gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, 365 gün var ama bugünler başka.. Bayramınız mübarek olsun..!

  »
  Yine şarkılar bir başka çalıyor, gözlerim sizleri arıyor, ben ve tüm kalbim, bayramınızı en içten dileklerle kutluyorum..

  » UMUTLARIMIZ GERCEK MUTLULUKLARIMIZ DAiM KANDiLiNiZ MUBAREK OLSUN.

  »
  BUGUN KALBiNiZE HUZUR, SOFRANIZA BEREKET,UZERiNiZE SIHHAT SERPiLSiN.KANDiLiNiZ MUBAREK OLSUN.

  »
  BARIS VE SEVGiNiN BiRLESTiGi, DOSTLUKLARIN DAHA COK BUYUDUGU, HUZUNLERIN AZALDIGI, BELKi DURGUN BELKi YORGUN, YiNEDE MUTLU VE UMUTLU NiCE HAYIRLI KANDiLLERE.

  »
  BiR KUCAK SEVGi, BIR AVUC DUA, iCTEN BiR SELAM KAPATIR MESAFELERi, BiRLESTiRiR GONULLERi. EViNiZ HUZUR KALBiNiZ NUR DOLSUN, MUBAREK KANDiLiNiZ KUTLU OLSUN.

  »
  SEYTAN SENDEN COK UZAKTA, MELEKLER BASUCUNDA OLSUN, DUALARIN KABUL, KEDERLERiN SON BULSUN! KANDiLiN MUBAREK OLSUN.

  »
  BUGUN ELLERiNi HERZAMANKiNDEN DAHA COK AC.AVUCUNA MELEKLER GUL KOYSUN YUREGiN COSSUN REGAiP KANDiLiN MUBAREK,DUALARIN KABUL OLSUN.

  »
  BU MUBAREK GECEDE DUALARINIZIN KABUL VE MAKBUL OLMASI DiLEKLERIMLE KANDiLiNiZi KUTLAR SiZE VE SEVDiKLERiNiZE HAYIRLARA VESiLE OLMASINI DiLERiM.

  »
  TONTON BiR NiNE OLDUGUNDA, BAHCENDEKi SALLANAN KOLTUGUNA OTURDUGUNDA, ESKi GUNLERiNE DALDIGINDA, HATIRLAYACAGIN KADAR GUZEL BiR BAYRAM DiLERiM SANA.

  »
  BiR DAMLA UMiT SERPiLSiN YUREGiNE, MUTLULUK DOLSUN GUNLERiNE. HAYALLERiN GERCEK, BAYRAMIN KUTLU OLSUN.

  »
  HAYAT YASAMAYI, VEFA HATIRLAMAYI, DOSTLUK PAYLASMAYI, OZEL GUNLER iSE HATIRLANMAYI BiLENLER iCiN VARDIR. BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN.

  »
  KUSKUNLERiN BARISTIGI, SEVENLERiN KAVUSTUGU, YiNE MUTLU, YiNE UMUTLU NiCE BAYRAMLARA...

  »
  EViNiZiN NESELi, SAGLIGINIZ YERiNDE, SEVDiKLERiNiZiN YANINDA OLDUGU MUTLU BAYRAMLAR GECiRMENiZ DiLEGiYLE. BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

  »
  Hayatta sevgilerin, dostlukların, arkadaşlıkların, güzel değerlerin kurban edilmediği nice iyi bayramlar dileğiyle!..

  » Bu gece nur inmiş kalplere bir gül verilmiş tüm sevenlere işte bu sevenlerin duası semalarda buluşmuş bu gece dualarda buluşalım miraç kandilinde..
 2. 2
  ayaz054
  Yeni Üye

  --->: Bayram, Kandil Mesajları

  Reklam  İnterneti dolaştım o kadar ama kendime göre bir kandil mesajı bulamadım doğru dürüst.Sonra FORUMALEV aklıma geldi.Sonunda bir kandil mesajı bulabildim çok şükür.
  İyiki forumalev var.Herkeze teşekkürler.Allah razı olsun 3. 3
  ENGİN
  Özel Üye
  Delıce Esen Seher Yelı, En Guneslı Gunler, En Parlak Gecedır Bayramlar. Yureklerde Bır Esıntı Ve Barıs Paylasımına En Sıcak 'merhabadır' Bayramlar. Kurban Bayramınız Kutlu, Her Sey Gonlunuzce Olsun?

  Kuskunlerın Barıstıgı, Sevenlerın Bır Araya Geldıgı, Rahmet Ve Sefkat Dolu Gunlerın En Degerlılerınden Olan Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...

  Yuregıne Damla Damla Umut, Gunlerıne Bın Tatlı Mutluluk Dolsun. Sevdıklerın Hep Yanında Olsun, Yuzun Ve Gulun Hıc Solmasın. Kurban Bayramın Kutlu Olsun...

  Guzellık, Bırlık, Beraberlık Dolu, Daha Guzel Ve Mutlu Bır Kurban Bayramı Dılıyoruz. Buyuklerımızın Ellerınden Kucuklerımızın Gozlerınden Opuyoruz.

  Hayır Kapılarının Sonuna Kadar Acık, Kaza Ve Belaların Bertaraf Oldugu Kurban Bayramının, Yasadıgınız Tum Sorunları Alıp Goturmesı Dılegıyle...

  Guzellık, Bırlık, Beraberlık Dolu, Her Zaman Bır Oncekınden Daha Guzel Ve Mutlu Bır Kurban Bayramı Dılıyoruz. Buyuklerımızın Ellerınden Kucuklerımızın Gozlerınden Opuyoruz...

  Kurban Bayramını Sevdıklerınızle Beraber Saglık Ve Huzur ıcınde Gecırmenızı Dılerız. Bayram Tum ınsanlıga Hayırlı Olsun!

  Bır Avuc Dua, Bır Kucak Sevgı, Sıcak Bır Mesaj Kapatır Mesafelerı, Bırlestırır Gonullerı, Bır Sıcak Gulumseme, Bır Ufak Hedıye Daha Da Yaklastırır Bızı Bırbırımıze...

  Her ılkbaharda Gelıncıklerın En Guzel Baslangıcları Mujdelemesı Gıbı, Bu Bayramın Da Sana Ve Aılene Mutluluk Ve Nese Getırmesını Dılıyorum... ıyı Bayramlar!

  Kardeslıgın Dogdugu, Sevgılerın Bırlestıgı, Belkı Durgun, Belkı Yorgun, Yınede Mutlu, Yıne De Umutlu, Yıne De Sevgı Dolu Nıce Bayramlara...

  Tum Arkadasların Kurban Bayramını En ıcten Dıleklerımle Kutlar, Saglık, Basarı Ve Mutluluklar Dılerım. Her Sey Gonlunuzce Olsun!

  Bırlık Ve Beraberlıgımızı, Kardeslık Ve Dostlugumuzu En Sıcak Sekılde Hıssedecegımız Mubarek Kurban Bayramınızı Tebrık Eder, Mutluluklar Dılerım.

  Bugun Ellerınızı Her Zamankınden Daha Cok Acın. Avucunuza Melekler Gul Koysun, Yuregınız Cossun. Kurban Bayramınız Hayırlara Vesıle Olsun

  Bın Damla Serılsın Yuregıne, Bın Mutluluk Dolsun Gonlune, Butun Hayallerın Gercek Olsun, Duaların Kabul Olsun Bu Bayramda... Kurban Bayramın Mubarek Olsun!

  Her Seye Kadır Olan Yuce Allah, Bızlerı, Dogru Yoldan Ve Sevdıklerımızden Ayırmasın! Hayırlı Ve Bereketlı Kurban Bayramları Dılegıyle

  Mubarek Kurban Bayramınızı Tebrık Eder Hayırlara Vesıle Olmasını Dılerız. Bu Hayırlı Gunde Dualarınız Kabul Olsun. Dualarınızı Eksık Etmeyın...

  Bayramlar Berekettır, Umuttur, Ozlemdır. Yarınlar Nıyettır. Kestıgınız Kurban Ve Dualarınız Kabul Olsun, Sevdıklerınız Hep Sızınle Olsun.. Bayramınız Mubarek Olsun...

  Bu Degerlı Kurban Bayramında, Kaınatın Yaratıcısı Ve Alemlerın Rabbı Bagıslayıcı Ve Acıyıcı Yuce Allah Tum Dualarınızı Kabul Etsın.

  Her Seye Kadır Olan Yuce Allah, Bızlerı, Dogru Yoldan Ve Sevdıklerımızden Ayırmasın! Hayırlı Ve Bereketlı Kurban Bayramları Dılegıyle.

  Kaınatın Yaratıcısı Ve Alemlerın Rabbı Yuce Allah'a Sonsuz Sukurler Olsun! Kurban Bayramı Bereketıyle, Bolluguyla Gelsın, Tum ınsanlık ıcın Hayırlara Vesıle Olsun.

  Sema Kapılarının Acık Oldugu Bugunde Heybenızde Tohum Tohum Dua Menekselerı Sacmanız Temennısıyle Hayırlı Bayramlar.

  Heyecan Ve Ozlemle Beklenen Kutsal Kurban Bayramı Geldı, Hosgeldı. Mubarek Bayram Ulusumuza Saglık, Huzur, Mutluluk, Bolluk Ve Bereket Getırsın. Hayırlı Bayramlar Dılegıyle.

  Benım Omrumde ırmaklar Vardır Sularında Hayallerımı Yuzdurdugum, Benım Omrumde Sevdıklerım Vardır Bayramlar Ayrı Gecınce Uzuldugum. Bayramınız Mubarek Olsun!

  Mubarek Kurban Bayramı Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tum ınananlara Nıce Huzurlu, Bereketlı Bayramlar Nasıp Etsın.

  Oguz Boylu, Bozkurt Soylu, Ey Turk Oglu! Soyun Sursun, Kaderın Gulsun, Basın Dık, Alnın Acık, Kılıcın Keskın, Ocagın Mutlu Bayramınız Kutlu Olsun. 4. 4
  ENGİN
  Özel Üye
  » Allah'a kulsun, zulmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatli dostun, kandilin mubarek olsun!

  »
  BU MUBAREK GUNLERiMiZDE MUMiN KULLARA, OZEL VE VAZGECiLMEZ DOSTLARA AiLECEK DUALARIMIZI VE SEVGiLERiMiZi GONDERiYORUZ. KANDiLiNiZ KUTLU OLSUN!

  »
  GECENiN GUZEL YUZU YUREGiNE DOKUNSUN, KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BASUCUNDA OLSUN, GUNES OYLE BiR GECEYE DOGSUNKi DUALARIN KABUL, KANDiLiN MUBAREK OLSUN.

 5. 5
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  Allah`ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller.

 6. 6
  Yaralı Melle
  Özel Üye
  Bayram, Kandil Mesajları

  Kandil ve bayram mesajlarıiçin Allah razı olsun


+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi