Diş Teli Hakkında Bilgi Verir misiniz?

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden Diş Teli Hakkında Bilgi Verir misiniz? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Diş Teli Hakkında Bilgi Verir misiniz? 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: Diş Teli Avantajları ve Dezavantajları

  admin tarafından 14 Temmuz 2012 tarihinde gönderildi


  Dişlerinizi yüklü parantezi olması kesinlikle avantaj ve dezavantajları vardır. Bu makale, dişleriniz için parantez kurmanın avantajları ve dezavantajları hem de tartışmayı amaçlamaktadır. Diş sağlığı ve hijyen ile ilgili diğer bilgiler de ele alınacaktır. Burada kendi yararına parantez kullanarak bahsedilen avantajlarından bazılarıdır.

  Diş Düzeltme

  · Siz buckteeth veya çıkıntılı çene gibi diş kusurları düzeltmek için yüklü parantez olması gerekir. Buna ek olarak, kendi yamuk dişleri hizalamak için ayraçlar kullanabilir. Bu pozisyon içine doğru diş tutun böylece parantezi de diş etlerini kuvvetlendirir yardımcı olabilir.

  · Diş Teli düzgün onlara hizalanırken dişlerinizi ayrılmasını boşlukları önleyebilirsiniz. Eğer erken bir yaşta parantez kullanmak eğer çirkin boşlukları ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

  Genel Diş Sağlığı

  · Parantez kullanarak genel artırabilir diş sağlığı düzgün dişleri yeniden düzenlemek ve hiçbir zaman o mükemmel gülümsemek gülümseyen çünkü.

  Büyük Dezavantaj

  · Parantez takma temel bir dezavantajı parantez yüklü olan zaman diş hastalar genellikle yaşadıklarını rahatsızlık ve ağrıdır. Ayracı yaparken genellikle kullanılan metal çerçeve olmasıdır. Bu dişler aracılığıyla çalıştırmak ve diş ağrısına yatkın diş hale getirecek bir hassasiyet üretecek.

  Metal Diş Teli kullanma alternatifleri

  · Yüklediğiniz ki parantez türü olarak birçok seçenek var. Vardır seramik parantez gibi yararlanmak için herhangi bir hasta için çok daha rahat olmalıdır plastik parantez. Daha dayanıklıdır ve uzun süreli olarak Bununla birlikte, bu, metal parantez kullanmak için daha fazla tavsiye edilir.
  Diş Teli kullanılması ile Sorun

  · Parantez takan poz ki bir başka sorun parantezi giyiyor görülebilir zorunda utanç. Parantez giyen bir kişi, “geek” olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, kendisi için çok büyük olasılıkla olacak ya da onu alay ya da okulda zorbalık edilecek.

  · Eğer tüm iftiralarını yüzleşmek cesaret ve kararlılık yoksa benlik saygısı gençlerin günümüzde ve dişlerde Breysle için büyük bir sorun, sizin benlik saygısı büyük ölçüde zarar görecektir.

  · Ancak, diş hekimi, zaten bu sorun için mükemmel bir çözüm buldular. Burada hastalardan bir giyiyorsun gerçeği gizlemek için kullanabileceğiniz ayraç alternatif türlü bazılarıdır.
  Diş Teli Farklı Türleri

  Diş Teli INVISALIGN

  · Seni çok gülümsemeye bile seramik veya plastik ya yapılmış bu neredeyse görünmez parantezi çıplak gözle asla görülemeyecektir. İnsanlar bu kullanmaya karar verirseniz hiç ayraçlar üzerinde olduğunu asla bilmeyecek.

  Renkli Diş Teli

  · Ayrıca kesinlikle bir moda deyimi dönüşebilir renkli parantez olabilir. İnsanlar çünkü seni ne garip değil çünkü giymiş olduğunuz ayraç tür bir değil konuşacaktır.

  Diş Teli Bakımı

  · Ağrı kesiciler Diş teli yüklü ise hissediyorum ilk ağrı gidermek için kullanılabilir. Kendi döküm zorunda diş hekimi daha fazla bilgi elde edebilmek için bu konuda.

  · Buna ek olarak, kuşaklar için doğrudan bakımı odak verilmelidir. Fırça özel bir tür düzgün parantez temizlemek için sırayla kullanılacak önerilir. Bu diş fırçası dişlerin arkasına ulaşmak ve arasında sıkışmış olabilir gıda parçacıkları alabilirsiniz.

  Diş hekiminiz ile Sabit randevu Diş teli doğru kullanımı ve bakımı hakkında daha fazla bilgi almak için şans verecektir. Sen diş hijyeni, bu çok önemli bir yönü asla unutmamalıyız.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi