Para nasıl kazanılır

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden Para nasıl kazanılır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Para nasıl kazanılır 2. 2
  Gizliyara
  Frmacil.com

  Cevap: para nasıl kazanılır


  para nasıl kazanılır


  Para nasıl kazanılır hepimizin merak ettiği bir sorudur. Özellikle internette para nasıl kazanılır konusu son 1-2 senedir oldukça popüler. Bu konu üzerine yazılmış gerek basılı gereksede online pek çok kitap bile bulunmaktadır

  nasil para kazanilir.jpg

  Pek çok insan internetten para nasıl kazanılır konusunda kendince çözümler üretmiş ve bazı yollar ile kazanmaya başlamışlardır. İnternet işlerini incelediğimiz zaman karşımıza bir kaç yol çıkmaktadır.

  Para Nasıl Kazanılır

  Bu yollardan ilki son günlerin popüler para kazanma yollarından birisi olan anket doldur para kazan sistemidir. Anket doldurarak para kazanma işinde siz anket firmalarının sitelerine kayıt olursunuz ve bu siteler size anket gönderir. Sonra doldurduğunuz anket başına anketin süresine göre bir ödeme yapar.

  Para nasıl kazanılır sorusunun diğer bir cevabı satış ortaklığı sistemidir. 10 yıldan uzun bir süredir internetten en kolay para kazandıran yollardan birisi olarak devam etmektedir. Siz satış ortaklığı sistemlerine kayıt olursunuz. Size özel linkler verilir ve bu linklere tıklayarak ürün satın alırsa ziyaretçi siz yüksek miktarda para kasanırsınız.

  Üçüncü para kazanma yolu ise google adsense’dir diyebiliriz. Eğer bir siteniz varsa Google Adsense’ye başvurabilir ve siteniz için verilecek kodlar ile tıklama başı para kazanabilirsiniz.

  Para Nasıl Kazanılır Hakkında


  Para nasıl kazanılır hakkında dördüncü tavsiye edebileceğimiz yol facebook ile para kazanma yoludur. Şu anda gerek Türkiye’de gerekse dünyada binlerce insan facebook sitesi üzerinden para kazanmaktadır. Facebook’ta kuracağınız gurup ve sayfaların üye sayısı arttıkça kazancınız çok daha artar. Bu gurup ve sayfalar üzerinden yapacağınız reklamlarla çok ciddi miktarlarda para kazanmanız mümkün.

  Bir diğer online para kazanma yolu ise yazarak para kazanma sistemidir. Bu sistem ile belli konularda yazacağınız makaleler için ödeme alabilirsiniz. Bazı siteler bu şekilde hizmet almak isteyen kişiler ile makale yazan kişileri bir araya getirip organizasyon yapmaktadır. Yazacağınız makalenin kelime sayısına göre para kazanırsınız. Makaleler 100-150 kelime arası 1 TL’den başlar ve bu oranda miktar artar. Bu Türkçe makaleler için böyledir. Yabancı dildeki makaleler için çok daha pazla para kazanabilirsiniz.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi