Bir erkek baştan nasıl çıkarılır

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden Bir erkek baştan nasıl çıkarılır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Bir erkek baştan nasıl çıkarılır 2. 2
  Forumacil
  Özel Üye

  Cevap: bir erkek baştan nasıl çıkarılır

  bir erkek baştan nasıl çıkarılır hakkında bilgi


  Aslında herkesin haz duyduğu şeyler oldukça birbirinden farklıdır. Fakat genel olarak ele aldığımızda, erkeklerin ve kadınların nasıl baştan çıktıkları hemen hemen aynıdır.

  Biz bu konumuzda, kadınların değilde, erkeklerin nasıl baştan çıkartıldığına dair bilgiler sunuyoruz siz Melek’lerimize.  Küçük ve günahsız oyunlar…
  erkekleri tekrar çıkaran, onların bilmediği ve farkına varmadığı, biz bayanlara özel bir çok taktik vardır aslında. mühim olan bunları nerede ve nasıl yapacagımızdır. işte bu yazımızda erkeğinizi nasıl tekrar çıkaracağınızı ve erkeğin sizi arzulamasını nasıl sağlayacağınızı kaleme aldık. küçük ve günahsız oyunların cinsel yaşamanızı şimdi da renklendireceğini unutmayın.

  erkeği nasıl tekrar çıkarırım?

  - öcelikle etkili topuklu ayakkabınızı giyi ve bir ayağınızla başka bacagınızı usulca okşayın.ancak okşamayı farkında değilmiş gibi yapın, eğer görev yaptığınızı anlarsa işiniz zorlaşabilir ona bakarak.

  - göbeğinizi açıkta bırakan bir tişört giydiğinizde, fevk raflardan bir şey almak amacıyla uzanabildiğiniz kadar uzanın.

  - konuşurken, saçınızı yana çekerek, kafanızı yana doğru eğin ve günahsız bir şekilde saçınızla süre zaman oynayın.

  - kalabalık veya ensiz bir yerde, kinetik etme zorluğu çekiyorsunuz. madem öyle, siz de bu durumdan yararlanın ve duruma bakarak gerek göğüslerinizi gerekse poponuzu ona hafifçe değdirin.
  - çıktığınız bir yemekte, masanın altından ayağınızla erkek arkadaşınızın bacağını okşayın ve bir şey yapmıyormuş gibi konuşmanıza devam edin.

  - evde duş alırken, sırtınızı sabunlamakta zorlandığınızı ve size masumane bir şekilde asistan olmasını isteyin.

  - duygulu askılı bir esbap giyin ve askılardan birini süre zaman omzunuzdan düşürün ve hatta platform müsaitse hafifçe firikik verebilirsiniz.

  - cümlelerinizin arasına seksi çağrıştıran kelimeler serpiştirin.

  - beraberce evdeyken, bir dahil çamaşırı kataloğuna göz gezdirin ve hangisinin sizin üzerinizde şimdi eksiksiz duracağını mesele.

  - yemek yerken parmağınıza bulaşan sosu, yavaşça ağzınıza götürün ve kışkırtıcı bir şekilde yalayın.

  - açık bir bluz giyin ve göğüslerinizin eksiksiz birleştiği yere çeşit gelen bir kolye takın. gözlerini buradan alamayacaktır.

  - gece eve dönerken ıssız bir sokağın ortasında, veya ona kılık seçerken gittiğiniz mağazanın giyinme kabininde onu tutkuyla ve şehvetle öpün. yakalanma tehlikesinin verdiği tedirginlik ile kendinden geçecektir.

  Bir önceki yazımız olan Tek eşlilik sonmu oldu? başlıklı makalemizde çok eşli, çok eşli erkek ve çok eşli evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi