Kocacığım,İstersem Kölem Olursun (İnci Yeşilyurt)

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Kocacığım,İstersem Kölem Olursun (İnci Yeşilyurt) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  oneHope
  Usta Üye
  Reklam

  Kocacığım,İstersem Kölem Olursun (İnci Yeşilyurt)

  Reklam  Kocacığım,İstersem Kölem Olursun (İnci Yeşilyurt)

  Forum Alev
  Özellikle evli çiftlerin ilgisini toplayan bu kitapta herşey anlatılıyor.Kadın isterse kocasını kendine köle yapabilir. Bu kitap, yaşanmış örneklerle bunun yollarını anlatıyor.  Güzellik, kariyer ve paranın mutlu bir evlilik için yeterli olmadığına, gerçekte çiftlerin ihtiyaçlarının çok farklı olduğunu tanıklık etmişsinizdir. Kim bilir, belki sizin ilişkiniz de böyle bir kırılma noktasından geçmekte.

  Evliliklerde iletişim sorunlarının yaşanması doğaldır. Önemli olan, sorunları küçükken çözmenin yollarını bilmektir. Çözülemeyen iletişim sorunları çiftleri ayrılığa dek sürükleyebilir. Bu aşamaya gelmeden iletişim sorunlarına müdahale etmek evlilik kurumuna gösterilen saygının göstergesi olup, huzurlu birliktelikler yaşanmasını sağlar. Çünkü evlilikte huzur ve mutluluğu korumanın yolu başarılı iletişim kurmaktan geçer.

  İşte bu kitap tüm okurlara bu benzersiz öğretinin püf noktalarını göstererek, iletişim sorunlarının sonuçlarını ve çözüm yollarını anlatıyor.

 2. 2
  aşığım
  Üye

  --->: Kocacığım,İstersem Kölem Olursun (İnci Yeşilyurt)

  Reklam  evet geçen gün kitaplara bakarken mağzada bu kitapta vardı dikkatimi çekmişti .....;)+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi