Aklını Kullan / Tony Buzan

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Aklını Kullan / Tony Buzan ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Aklını Kullan / Tony Buzan

  Reklam  Aklını Kullan / Tony Buzan

  Forum Alev

  Aklını Kullan,1974'ten beri beş kıtadaki 100 ülkede ve 27 farklı dilde yayımlandı, bir milyondan fazla sattı ve hâlâ da satıyor! Kitabın yazarı insanların içlerindeki uyuyan devi, yani beyinlerini uyandırmalarına yardım etmek için dünyanın dört bir yanında konferanslar veriyor, düşünme, öğrenme ve hafıza tekniklerini anlatıyor.

  Nasıl düşüneceğiniz ve öğreneceğinizle ilgili yaşamsal becerileri kazandıracak, yaratıcı düşünme ve problem çözme kapasitenizi artıracak, beyninizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak, zihinsel potansiyelinize erişmeniz için güven ve fırsat yaratacaktır.

  Zihin haritaları'nın mucidi, beyin ve öğrenme konularında dünyanın önde gelen otoritelerinden biridir. Kitap yüzden fazla ülkede büyük başarılara ulaştı ve 30 dile çevrildi. dünyanın her yerinde konferanslar veriyor, sayısız çokuluslu şirkete ve hükümete danışmanlık yapıyor. Aynı zamanda Brain Foundation'un (Beyin Vakfı) Başkanı, Brain Trust Charity'nin (Beyin Yardımisevenler Vakfı) , Dünya Hafıza Şampiyonası ile Dünya Beyin Şampiyonası'nın da kurucusudur.
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Aklını Kullan / Tony Buzan

  Reklam  oldukça fazla yayını var ve çok fazla ülkede yayınlandı kimdir Anthony "Tony" Peter Buzan İngiliz yazar ve eğitim danışmanıdır Zihin Haritaları ve zihinsel okuryazarlık teknikleri üzerine yaptığı çalışmalarıyla bilinir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi