Gülme Başına Gelir Komşuna - Mine Sota

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Gülme Başına Gelir Komşuna - Mine Sota ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Gülme Başına Gelir Komşuna - Mine Sota

  Reklam  Gülme Başına Gelir Komşuna - Mine Sota

  Forum Alev  kitap, işte bu kitap!

  Valla ben okuyanın doğrucusuyum; gereği düşünülen her şey bu kitapta!

  Bu kitabın ölüyü bile güldürdüğü, kiloluk kahkahanın toptan fiyatına perakende satıldığı, derde kedere 'Aman boş ver be! ' dedirttiği ve bozuk morallerin Mine Sota atölyelerinde itina ile tamir edildiği söyleniyor.

  'Zeytinyağlı yiyemem aman, basma da fistan giyemem aman' diyenlerdenseniz bu kitap seçiciliğinize fena halde hitap edecek. Titizlenmenize değecek.

  Neron'un bu kitabı bulamadığı için sinirinden ortalığı yaktığı, Kleopatra'nın, 'Önce ben okuyacağım' diye kendisini sokmaya çalışan yılanın ümüğünü sıktığı, Rapunzel'in tutuna tutuna kuleden aşağı inip, sırf bu kitabı almak için kitapçıya kaçmak maksadıyla saçlarını uzattığı tarihi atmasyonlarda yer almaktadır. Zenginlerden alıp fakirlere veren Robin Hood'un bu kitabı okumayanlardan alıp okuyanlara verdiği de rivayetler arasındadır.

  Hiçbir şey hakkında her şeyin anlatıldığı ve her şey hakkında pek çok şeyin didiklendiği bu kitap, sadece sizi güldürmekle kalmayacak, bunu etrafınıza da bulaştıracak.

  Kısacası bu kitabı aldığınız takdirde sizi de bir gülmek alacak.

  Haydi, kitapta gülüşürüz...

  (Tanıtım Yazısından)
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Gülme Başına Gelir Komşuna - Mine Sota

  Reklam  roman türündeki kitap Gülme Başına Gelir Komşuna Mine Sotanın bir eseridir carpediem kitabın 200 sayfalık eseridir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi