Soru Nasıl Çözülür?-Aylin Atmaca

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Soru Nasıl Çözülür?-Aylin Atmaca ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  oneHope
  Usta Üye
  Reklam

  Soru Nasıl Çözülür?-Aylin Atmaca

  Reklam  Soru Nasıl Çözülür?-Aylin Atmaca

  Forum Alev
  Soru Nasıl Çözülür?

  Aylin Atmaca
  TİMAŞ YAYINLARI


  İleride iyi bir mesleğin hayalini kuranlardan mısınız?
  "Peki ama ‘soru çözme teknikleri’ ile ‘hayalimize ulaşmak’ arasındaki bağlantı nedir?" diye soruyorsanız bunun cevabı çok açık: İdealinize ulaşmak için önünüzde başarı elde etmeniz gereken OKS ya da ÖSS gibi sınavlar var. Bu sınavlarda başarılı olabilmek için bu özel tekniğe mutlaka hâkim olmanız gerekir. Öte yandan soru çözme tekniğini öğrenmek size yalnızca önünüzdeki sınavlarda yardımcı olmakla kalmayacak, hayatınız boyunca çok çeşitli alanlarda faydalı olacaktır. Kısacası bu dönemde elde ettiğiniz deneyimden uzun yıllar yararlanacaksınız.

  Bu kitapta soru çözme tekniğine sahip olmanın önemini, başarıya uzanan yolda nelere ihtiyaç duyulabileceğinizi, dikkat edilmesi gereken hususları ve konuyla ilgili sunulan etkili çözüm önerilerini bulacaksınız.

  Unutmamalısınız ki iyi bir plan, uygun bir program ve her şeyden önemlisi kuvvetli bir inançla üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir problem yoktur.

  Hedeflerinize ulaşmak zannettiğiniz kadar zor değil. Sadece ne istediğinizi bilin ve zorlu ama zevkli bir yarışa hazır olun.


  112 Sayfa

  5,00 TL.
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Soru Nasıl Çözülür?-Aylin Atmaca

  Reklam  Soru Nasıl Çözülür?-Aylin Atmacanın eseri aslında en mantıklı kitaplardan biri pek çoğumuzun eksiği bu durum timaş yayınlarının eseri olan kitap 112 sayfadan oluşmaktadır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi