Adam Fawer - Olasılıksız [ Kitap Tanıtımı ]

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Adam Fawer - Olasılıksız [ Kitap Tanıtımı ] ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  mynq
  Emekli
  Reklam

  Adam Fawer - Olasılıksız [ Kitap Tanıtımı ]

  Reklam  Adam Fawer - Olasılıksız [ Kitap Tanıtımı ]

  Forum Alev
  Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

  Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

  Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman..
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Adam Fawer - Olasılıksız [ Kitap Tanıtımı ]

  Reklam  İlk Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2005 yılıdır Olasılıksız, Adam Fawer tarafından yazılmış bilim kurgu romanıdır. En iyi roman kategorisinin de aralarında olduğu çok sayıda ödül kazanmıştır.+ Yorum Gönder
olasılıksız kitap tanıtımı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi