Büyücüler Kralı-Wilbur Smith

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Büyücüler Kralı-Wilbur Smith ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  oneHope
  Usta Üye
  Reklam

  Büyücüler Kralı-Wilbur Smith

  Reklam  Büyücüler Kralı-Wilbur Smith

  Forum Alev
  Büyücüler Kralı-Wilbur Smith


  Taita, çok sevgili kraliçesi Lotris'in ölümünden sonra, mumyalama ritüelini yerine getirir ve kraliçesini görkemli bir cenaze töreniyle gömer. Yaşadığı acı ve ıstırapla başbaşa kalmak istediğinden her şeyden elini eteğini çekerek Afrika çöllerinin en uzak köşelerinden birinde yaşamaya başlar. Sonunda, büyük kederini büyücülüğün gizemlerini incelemeye adar. Zamanla olağan üstü güçlere sahip olur ve Büyücüler Kralı olarak anılmaya başlar. Mısır'ı üzerine çöken kötülük bulutlarından kurtarmaya çağrıldığında, artık çektiği acı ve ıstırabın kutsal bir amacı olduğuna inanmaktadır.


  540 sayfa
  25,00 TL


  Kitap hakkında yapılan birkaç yorum;

  *Büyücüler Kralı'nı okuduktan sonra insan hemen 11. Yazıt'ı alıp okumak ve nasıl bittiğini biran önce öğrenmek istiyor.Bu kitapları okuyunca insan kendini Mısır'ın mistik havasında buluveriyor.

  *Sıkılmadan okuyabileceiniz bir kitap.Kitabın karakteri Taita size rehber oluyor Mısır'a o döneme gidiyorsunuz.Gayet güzel ve hoş bir kitap.

  *Anlatıım çok güzel akıcı bir kitap.Çok severek okudum.Tavsiye ederim.


  ***İyi okumalar ... :)
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Büyücüler Kralı-Wilbur Smith

  Reklam  1933 Kabwe, Zambiya doğumlu olan roman yazarıdır. Eğitimini Michaelhouse' daki Rhodes Üniversitesinde tamamladı. Romanlarının ana temaları özellikle Afrika' da geçmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi