Knight Online World (1.708)

+ Yorum Gönder
Knight Online ve Knight Online Genel Bölümünden Knight Online World (1.708) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Mattet
  Usta Üye
  Reklam

  Knight Online World (1.708)

  Reklam  Knight Online World (1.708)

  Forum Alev
  Knight Online World

  Knight Online dünyanın dört bir yanını kasıp kavuran, 10 milyondan fazla fanatik kitlesi olan ve online oyun devrinde yeni bir çağ başlatan büyülü bir oyundur. Kolay kolay bırakamayacağınız ve aynı şekilde kolay kolay bıkmayacağınız bir oyun olan Knight Online‘ı ücretsiz olarak hemen indirip bu büyülü dünyada siz de yerinizi alabilirsiniz.
  Knight Online oynarken seçtiğiniz karakter sınıfı ilerleyen zamanlarda katılacağınız büyük savaşlarda veya küçük çaplı kavgalarda nasıl dövüşeceğinizi belirliyor. Sihir gücünün kendinize en uygun güç olduğunu düşünüyorsanız büyücü, isterseniz soğukkanlı bir rahip, kemik kıran güçlü bir savaşçı ya da gölgelere gizlenen sinsi bir haydut olabilirsiniz.
  Tamamı ile ücretsiz olan Knight Online World üyelik sistemi ile çalışıyor. Oyunu indirip, üye oluyor ve ardından kurulumunu gerçekleştirdiğiniz oyun ile kendinizi amansız bir savaş ve büyülü bir dünya içinde buluyorsunuz. Knight Online karakter gelişimini hızlandıracak veya ileride büyük savaşlar yaparken size yardımcı olacak, avantaj sağlayacak seçenekler ve eşyalar satın alabileceğiniz ücretli hesap sistemine sahip.
  Yepyeni arkadaşlar ve düşmanlar edinebileceğiniz bu popüler oyun ile eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra üye olmak, daha ayrıntılı bilgi edinmek veya ücretli hesap sistemine ulaşmak için bu adresi kullanabilirsiniz.
  Knight Online World (1.708)
  k.o 1.7, knight online download, knight online oyunu, knight online son sürüm, knight online üyelik, knight online world, knigt online indir, RPG ve PVP Oyunu


  http://gamedaily.newaol.com/pub/KnightOnlineSetup_1708.exe
 2. Alev
  Özel Üye

  Knight Online World (1.708) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi