Knight Cash Ile Premium Alın

+ Yorum Gönder
Knight Online ve Knight Online Genel Bölümünden Knight Cash Ile Premium Alın ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Knight Cash Ile Premium Alın

  Reklam  Knight Cash Ile Premium Alın

  Forum Alev
  Bu güncellemenin asıl amacı, Knight Cash’in Power-up Store’daki tüm eşyaların alımında kullanılabilmesidir. Bu, önceden sadece premium içerikli ESN ile alınabilen eşyaları da kapsamaktadır.

  Oyun içinde Power-up store’u ziyaret ederek alımlarını gerçekleştirebilirsiniz. (Önceden Gamersfirst üzerinden premium alabildiğin yer olmasına karşın). Click&Buy ile (ya da kullanabileceğiniz diğer ödeme metodları ile) doğrudan Premium almak yerine, Knight Cash ile satın alabilirsiniz.

  Bu güncelleme ayrıca “Gift Cash” sunuyor. “Gift Cash” tıpkı “Knight Cash” gibidir. Fakat promosyon zamanlarında Premium paketlerle Gamersfirst tarafından ya da özel durumlarda müşteri hizmetleri tarafından ücretsiz olarak verilir.

  Bu güncelleme dair bazı ek bilgiler:

  • “Knight Cash” Premium içeren tüm eşyaları almak için kullanılacaktır.
  • “Knight Cash” power up store’da mümkün olan tüm ödeme şekilleriyle ve gelecekte eklenebilecek ödeme metodlarıyla alınabilecektir.
  • ESN kodları satılmaya devam edecektir.
  • Premium ya da bir eşya için ESN kodunuz var ise, bunu paraya çevirebilirsiniz.
  • Gift Cash Premium, Trina’s Pieces, Tears of Karivdis, and Symbol of Growth dışındaki herşeyin alınması için kullanılabilir.. Zamanla, bu eşyalar “Gift Cash” ile alınabilir duruma gelecektir. Fakat bir süreliğine Knight Cash ya da ESN kodu kullanmalısınız.

  Nasıl Premium satın alabilirim?
  Bütün Premiumların Kinght Cash’e çevrilmiş bedelleri vardı. Şimdi diğer bütün eşyalarda olduğu gibi onları da şu şekilde alabileceksiniz: Öncelikle Knight Cash’inizi yeniden yükleyin, sonra istediğiniz Premium’u seçin ve satın alın!

  ESN kodum var. Bunu nasıl paraya çeviririm?
  Evet. Öncekiyle aynı şekilde paraya çevirilebilir. İstediğiniz eşya ya da Premium’u seçin ve sonra ESN kodunuzu yazın ve sonra “Checkout”a tıklayın.

  Gamersfirst portalından hala Premium alabilir miyim?
  Premium özellikle Power-up Store üzerinden Knight Cash ya da ESN kodu kullanılarak alınacaktır.

  Uzatılmış Premium paketleri halen mevcut mu?
  Uzun dönem Premium paketleri artık satılmamaktadır. Mevcut uzun dönem Premium paketlerine devresini tamamlayana kadar izin verilecektir.

  Gift Cash Nedir?
  Gift Cash, Knight Cash hesabınızdan ayrı olarak sahip olabileceğiniz özel bir hesaptır. Gold veya Platinum Premium ile birlikte gelir veya promosyon zamanlarında Premium paketlerle Gamersfirst tarafından ya da özel durumlarda müşteri hizmetleri tarafından verilir. Gift Cash, Power-up Store’daki çoğu eşyayı satın almada kullanılabilir. (Premium paketleri, Trina’s Pieces, Tears of Karivdis ve Symbol of Growth hariç)

  Gold veya Platinum Premium alırsam hala hediye Knight Cash alacak mıyım?
  Gold ve Platinum Premium sana hediye “Knight Cash” verecektir.

  Hem Gift Cash hem de Knight Cash’im varsa satın alma durumunda ne olur?
  Her zaman Gift Cash hesaptan önce düşülecektir. Bir kere Gift Cash’in harcandı mı, Knight Cash’in hesaptan düşmeye başlar. Örnek olarak; 100 Gift Cash ve 100 Knight Cash’iniz varsa ve 125 bedeli olan bir eşya almak istersen; Satınalma durumunda, Bütün Gift Cash’in tükenecek ve sonrasında 25 Knight Cash hesaptan düşecektir.

  Knight Cash satın alırkenki ücretsiz hediyelere ne oldu?
  Gift Cash’in konseptini açıklamak ve onu nasıl harcayacağınızla ilgili size daha fazla ögürlük vermek için artık doğrudan eşya vermeyeceğiz. Bunun yerine, belli bir miktar, satın aldığın Knight Cash paketi bazında, “Tamamen ücretsiz” bir miktar “Gift Cash” alacaksınız.

  Herbir Knight Cash paketi için verilen hediye Gift Cash miktarını aşağıda görebilirsiniz:

  - 400 veya 800 –Gift Cash Yok
  - 1200 – (80 hediye Gift Cash)
  - 1600 – (80 hediye Gift Cash)
  - 2000 – (120 hediye Gift Cash)
  - 2400 – (120 hediye Gift Cash)
  - 3200 – (200 hediye Gift Cash) 2. Alev
  Özel Üye

  Knight Cash Ile Premium Alın Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi