Ghost warwiwor görevi nasıl oluyor

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Knight Online ve Knight Online Genel Bölümünden Ghost warwiwor görevi nasıl oluyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  raphiel571
  Yeni Üye
  Reklam

  --->: ghost warwiwor görevi nasıl oluyor

  Reklam  arkadaş açtığınb forum için saol bende bişeyler öğrendim thnks:D:D:D:D:D:D
  ForumAlev --->: ghost warwiwor görevi nasıl oluyor

 2. 14
  DarkFerocouS
  Yeni Üye
  Güzel tanımlanmış sanırım ama bir iki üpucu versek fena olmaz. İlk öncelikle giderken karakterine göre bir adam seç ghost warioru en rahat bir wariour bir rouge ve bir de priest olan bir parti kurarak yapabilirsin.

  Sonra bu anahtar olayi ile uğraşılmaz. İlk katta bir arkadaşınla birlikte birbirinize Lden anahtar yollayın. Her seferinde üzerindekinin tamamını yollama olduğu için üzerindekini arkadaşına ver o sana trade de tek tek versin sende ona L yani posta ile geri ver. Tek tek ama. Çünkü anahtar istenilen katlarda üzerinde 999 anahtar olsada çıkarken silinir. Bu şekilde her katta bir anahtar açılarak kolayca kat çıkılacaktır.

  Sonra bu görev yanlış hatırlamıyorsam 57-58 lvl görevi idi. Bu lvlda da kasmak pek eğlenceli olmayabiliyor. Eğer ölürseniz exp gitmesin isterseniz, resser getirmekte mesele sonuçta, biliyorsunuz. Oyundan Alt+F4 yapıp 2. servera giriş isteyin. Sonra size karakterinizin geldiği ekranda DC vericek. O anda sizi towna atar, humanlarda elmorada, orclarda lufersona. Ondan sonra istediğiniz servera girin townda doğarsınız ölü olarak. Zaten orada da res bulmak pek de zorlamaz.

  Ayrica bu yaratiklar kesilirsek tamire giden biri dönüşte herkezi çeker dikkat edin. Bir de bu yaratiktan key of hell de düşer. Yanlışlıkla kullanmayın kat çıkarken baştan ays kalesine dönmeniz gerekir sonra.+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi