Oyuna Giris Karakter Acimi ( Yeni Başlayanlar İçin )

+ Yorum Gönder
Knight Online ve Knight Online Genel Bölümünden Oyuna Giris Karakter Acimi ( Yeni Başlayanlar İçin ) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Reloladed
  Emekli
  Reklam

  Oyuna Giris Karakter Acimi ( Yeni Başlayanlar İçin )

  Reklam  Oyuna Giris Karakter Acimi ( Yeni Başlayanlar İçin )

  Forum Alev
  Evet arkadaşlar şimdi size üye olduktan ve oyunu indirdikten sonra yapmanız gerekenleri maddeler halinde anlatacagım....

  Oyuna giriş;

  -İlk olarak KnightOnline'yi yüklediğimizde C:\Program Files\Knight Online\ içinde Louncher isminde bir dosya var, onu açıyoruz.

  -Sonra 1.453 den başlayarak en son patch'e kadar download yapacak durmadan patchler yuklenecek.

  -Actığınız Louncher dosyası patch download işlemini bitirdikten sonra otomatikmen kapanacak o yüzden beklemeniz gerekecek.

  -Sonra Louncher dosyası otomatikmen kapandığında tekrar Lounchere tıklayın ve start çıkacak.

  -Starta bastıgınızda sağ alt köşede XTrap adında bir program belirecek, XTrapın dolmasını beklemeniz gerekmektedir.

  -XTrap dolduktan sonra bir kaç saniye sonra otomatikmen oyuna gireceksiniz.

  -Karşınıza ID ve PASSWORD yazmanız için bir yer belirecek.

  -Oraya üye oldugunuz ID yi ve Şifreyi yazınız.

  -Sonra karşınıza bir pencere cıkacak ve siz oradan ok secenegine tıklayın ve karşınıza serverlar gelecek.

  -Hangi serverda oynamak istiyosanız o servere girin.

  Not: Her açtığınız Character actıgınız servere ait kalıyor örnegin BERAMUS'da kastıgınız bir characteri XIGENON'da oynayamıyosunuz.

  Giriş işlemi tamamlanmıştır şimdi gelelim Character açımına....
  Character açımı...

  -Arkadaşlar siz servere girdiginizde karşınıza ilk olarak 2 seçenek çıkacak... Bu seçenekler El Morad (İnsanlar) - Karus(Orclar)

  -Siz bunlardan hangisini olmak istiyorsanız onu seçin.

  -Ve sonra seçimini yaptıgınızda karşınıza aşağıda bir kullanım çubupu cıkacak o çubukda Start - Create Character - Back - Exit gibi seçenekler var. Sizin char açmak için Create Character'e tıklayın.

  -Sonra Oradan karşınıza yeni bir menü gelecek Characterinizin türü ile ilgili [Warrior - Roque - Mage - Priest]

  -Warrior : savaşcı karakterdir ||| Roque : Bıçakcı yada okcu olmak isteyenler içindir ||| Mage : Büyücüdür ||| Priest : Can veren karakterdir. [ Bu karakter özelliklerini ileriki derslerde açıklayacağız]

  -Bunlardan hangisini oynamak istiyosanız seçin ve kenarda size verilen 10 stat point vardır bunları characterinize vermeniz hakkı verilmiştir ve dağıtımları şöyledir...[Warrior : Str - Roque : Dex - Mage : int - Priest str veya int] Bunların da özelliklerine ileriki derslerde bilgi edineceğiz...

  -Sonra characterinizi ayarladıktan sonra aşağıdaki Name bölümüne characterinizin olmasını istedigi bir isim koyunuz [Boşluklu, Türkçe karakterli ve imla işaretli name'ler kabul edilmez...]

  Sonra nickinizi de yazdıktan sonra Start diyerek oyuna girebilirsiniz....

  characther tanımı

  Archery
  Türkçe anlami ile okçu. Karakterimizi açarken Tuarek-Rogue açiyoruz. Archery ok kullandigi için daha çok uzaktan atis yapar. Çok güçlü bowlari ve crossbowlari vardir. 3 tane oku bir anda atabilir. Yani elinizde ve üstünüzde kaliteli itemler oldugu sürece gok güçlüsünüz. Simdi Archery Yapmak için skillerimizi açtirdigimizda Archery/Explore veriyoruz. Ağirlikli olarak archery veriyoruz tabiki.

  Assassin
  Türkçe anlami ile sukastçi gibi birsey. Oyundada suikastten baska bisiy yapmiyo zaten. Üstün vurus güçleri ve saglam armorlari ile assassin çok güçlü bir irk olarak karsimiza çikmakta. Assassinin skillerinden bahsedecek olursak şöyle bir kaçini yaziyim. 20 Saniyelik kendine 800 defans basma gücü, bir seferde vurus gücünün %600 kadar daha fazla vurabilme ve görünmez olarak 80 saniye kosabilme. Tabiki bunlari yüksek levellerde yapabiliyor. Düşük levelde yapabilecekleriniz. %200/400 vurabilme, 200/400 defans, 20 saniye görünmezlik kosmadan. Skilleri Assassin/explore olarak veriyoruz.

  Statlar: Archery ve Assasin içinde statlar HP=94 DEX= Verebildiginiz Kadar

  Warrior
  Öncelikle Warriorlar icin defansa agirlik verilip provoker olunmali level 59 da reskill yapip attacker olunmalidir. Çünkü provoker olmak harpyde partilerinde daha cabuk level atlamanizi saglar. Tabiki attacker olmakta yararli fakat provoker her partide yaratiklari toplayip alan saldirisi yapilmasina olanak sagladigi icin daha yararli gibi göründü bana. Ama ben dogustan kafa göz yarmak istiyorum derseniz Attack/Defense verirsiniz ve esland'a gidince Deruvish/Apostle/DragonToothSkeleton partileri kovalarsiniz. Statlar ise 94 Hp gerisi Str olmalidir.

  Ek bilgi olarak Tank Warrior= Full hp taki takar, Armorlarin hepsi Hp bonusludur.


  Paper Mage
  Karakter ilk açildigindan beri sadece Magic Power (MP) verirler. INT e hiç vermezler. Bunun amaci çok daha fazla damage verebilmektir. Amaçlari fazla damage oldugundan daha gok Flame alanina yönelirler. Yan büyü olarak ta Düşmanini yavaslatmak amaci ile Glacier en etkili yan büyüsüdür. Armor olarak üstlerine goblin set giyerler. INT'leri olamadigi için iyi bir staff tutamazlar. Daha çok Wizard yada Red Eye Staff Kullanirlar. Takilarini Full MP olarak tercih ederler. Bir Rogue karsi fazla dayanamazlar ama partyler yada toplu savaslar en çok tercih edilen mage türüdür.

  Pet Mage
  Karakter açildiginda ilk 10 stati INT olarak seçerler. Orantili olarak INT ve MP'ye verirler. Örnegin: 2 INT 1 MP INT 160 oldugunda geri kalan bütün Stat pointleri Mp'ye verirler. Belirli bir speciality yoktur. Daha çok damage vermek igin Flame, Adami yavaslatip az damage ile öldürmek için Glacier, adami durdurup çok daha yavas öldürmek için lighting, pet mageler için önerilen speciality Glacier/Lighting. Statlari ayarli verildigi sürece her türlü armor ve silah tutabilirler.

  ALINTIDIR... 2. Alev
  Özel Üye

  Oyuna Giris Karakter Acimi ( Yeni Başlayanlar İçin ) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
priest açarken neye verilir,  knight online karakter seçerken oyundan atıyor
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi