Dünya Kadınlar Günü ile ilgili Komik Mesajlar

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Komik Mesajlar Bölümünden Dünya Kadınlar Günü ile ilgili Komik Mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi
  Reklam

  Dünya Kadınlar Günü ile ilgili Komik Mesajlar

  Reklam
 2. 2
  Hakan
  Administratör

  Cevap: Dünya Kadınlar Günü Ile Ilgili Komik Mesajlar

  Reklam  En Güzel Dünya Kadınlar Günü Ile Ilgili Komik Mesajlar

  müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

  Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

  Analarımız, bacılarımız hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum. 3. 3
  Ziyaretçi
  çok güzel ben bu konudan çok faydalandım+ Yorum Gönder
komik kadınlar günü mesajları ,  kadınlar günü komik mesajları,  kadınlar günü ile ilgili komik sözler,  kadınlar günü komik,  kadınlar günü mesajları komik
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi