Beden eğitimi dersinden önce sınıfta soyunan erkekler...

+ Yorum Gönder
Resimler ve Komik Şeyler Bölümünden Beden eğitimi dersinden önce sınıfta soyunan erkekler... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  AegeAN
  Yeni Üye
  Reklam

  Beden eğitimi dersinden önce sınıfta soyunan erkekler...

  Reklam  Beden eğitimi dersinden önce sınıfta soyunan erkekler...

  Forum Alev
  beden dersinden önceki teneffüste oynayacakları 5 dakikalık futbol maçı için büyük bir heyecanla eşofmanlarını giyen sınıfın erkek grubudur. büyük ihtimalle derste beden eğitimi hocası voleybol oynatıp manşet çalıştıracağı için kısa sürede hazırlanıp teneffüsün tadını çıkarmak istemektedirler.

  çoğu okulda erkekler için ayrı soyunma odası olmadığı için, beden dersi öncesi ve sonrası kızlar soyunma odasında, erkekler ise sınıfta değiştirirler üzerlerini. dersin son dakikalarında daha zil çalmadan erkekler kravatlarını gevşetmişler, gömleklerinin düğmelerini çözmüşler, spor ayakkabılarını giymişlerdir. sınıfta kesif bir koku yayılmaya başlamıştır bile. hoca görmesin diye kamuflaj için sıkı sıkıya ceketlerine bürünürler. ama hoca bilmez ki ceketin altı boş.

  zil çalmasıyla birlikte kızlar kaçarcasına koşarak sınıftan çıkarlar. çünkü çoğu erkek pantolonunu çıkarmaya başlamıştır. beden torbasını toplamakta geciken kızlar gözlerini kapatarak el yordamıyla çıkışı bulurlar. beden dersi olduğunu unutup arkadaşlarının yanına gelen başka sınıflardan kızlar ise içeri girer girmez çığlık çığlığa kaçarlar. perdeler örtülür, kapı kapatılır ve şov başlar.

  herkes sıranın üzerine çıkarak tuttuğu takımın marşları eşliğinde danslar ederek eşofmanlarını giymeye başlar. bazısı birbirinin okul pantolonun içine giydiği şeylerle dalga geçer:

  -ahaha arkadaşlar mustafaya bakın içine kilotlu çorap gibi tayt giymiş.
  +dalga geçmeyin abi ya üşüyorum diye annem giydirdi.

  koşturarak bedene çıkılır, oynanacak top bulunamadığı için voleybol topuyla kısa bir maç yapılır. beden hocası yakalar ve temiz bir fırça atar. beden dersi bitip tekrar giyinildikten sonra sınıftaki ilk tepkiler ise:

  kızlar: of sınıf çok pis kokuyor, cam açın deodorant sıkın bişey yapın!
  erkekler: kravat bağlamayı bilen var mı?

  Teşekkür etmek bu kadar zor olsaydı onu oraya koymazlardı. :cool::cool::cool: 2. 2
  ASRIN
  Bayan Üye

  Cevap: beden eğitimi dersinden önce sınıfta soyunan erkekler...

  Reklam  Hepimizin gençlik ve çocukluk zamanlarında okulda beden eğitimi derslerine çıkarken sevinerek isteyerek çıktığımızı biliyorum.Bu derslerin önemli noktası ise spor kıyafetleri giymek olmuştur.+ Yorum Gönder
soyunan erkekler,  beden dersinde soyunma
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi