Abartalım yorumları

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Abartalım yorumları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Filiz
  Bayan Üye
  Vücudumuzu tanıtan okul öncesi çocuk şarkısı.Ellerimiz kollarımız ve diğer organlarımızın ne işe yardıkları insanlarda bulunan organları ve duyu organlarını anlatmakta tanıtmaktadır.

 2. 230
  Filiz
  Bayan Üye
  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 10.yılı nedeniyle yazılmış ve bestelenmiş çok güzel bir marş.Bu marşı her Türk vatandaşı ezbere bilmektedir.Çocuklarımıza da bunu öğretmek bizim görevimizdir.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  Çocuklara rakamları sayıları ve sayı saymayı öğretmek için eğlenceli bir çocuk şarkısı.Çocuklar böylece daha kolay rakamları öğreneceklerdir.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  Bütün çocuklar bu şarkıyı mutlaka öğrenmişlerdir.Köprüde karşılaşan iki inatçı keçinin anlatıldığı çok güzel bir şarkı.İnatçılık hakkında ders veren bu şarkı çok güzel.

 5. 233
  Ziyaretçi
  bakarmısınız aynıu gerçekler ben onları çok sewdim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Güzel bir şarkı teşekkür ederim bu siteyi çok seviyorum

  Teşekkürler çok işime yaradı

 6. 234
  EFRUMİE
  Bayan Üye
  Zayıflamak için kullanılan bitki çaylarının bazıları uzun süreli kullanılmazken bazıları uzun süre kullanıldığı için etkisi kalıcı olabiliyor. Bitki çaylarının ne kadar kullanılması gerektiği araştırılıp içilmeli.

 7. 235
  EFRUMİE
  Bayan Üye
  Bacaklarını inceltmek isteyenler sadece bu bölgeye özgü egzersizler yapabilir. Çömelmek, sağa sola uzun adılar atmak gibi hareketler bacakları zayıflatan hareketerdir.

 8. 236
  EFRUMİE
  Bayan Üye
  Milyonlarca tesettürlü bayan var fakat hepsinin tarzı farklıdır. Tercihler, zevkler farklı olduğu için bütün bunlar kıyafete de yansımaktadır. Renk tarz ne olursa olsun önemli olan ayete uygun giyinmektir.

 9. 237
  AZADE
  Bayan Üye
  Sağlıklı yaşam için günlük olarak bazı basit hareketleri yapmamız lazım. Bu hareketler boyun sırt ve bacaklarımızda ki ağrıların olmamasını veya azaltmaya yardımcı olacaktır.

 10. 238
  EFRUMİE
  Bayan Üye
  Çantaların bir tek beğenilmesi yetmez. Uygun kıyafetlere göre de seçilmesi gerekmektedir. kıyafet ve çantanın birbirine zıt tarzda olduğunda şıklık değil rüküş olunmaktadır.

 11. 239
  EFRUMİE
  Bayan Üye
  Sancak-ı şerif İslamiyetten önce de vardı. Arap kabilelerini birleştirici özelliği bulunmaktaydı. Peygamberimiz döneminde de kullanılan sancak Osmanlı'ya geçerek savaşlarda kullanmışlardır.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 23 kişi