Mp4 formatındaki filmleri pcde nasıl izleyebiliriz

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Mp4 formatındaki filmleri pcde nasıl izleyebiliriz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  kemal13
  Üye
  Reklam

  Mp4 formatındaki filmleri pcde nasıl izleyebiliriz

  Reklam  Mp4 formatındaki filmleri pcde nasıl izleyebiliriz

  Forum Alev
  arkadaslar mp4 formatında bir film indirdim onu pcde nasıl izleyebilirim 2. 2
  ROBİN
  Usta Üye

  --->: mp4 formatındaki filmleri pcde nasıl izleyebiliriz

  Reklam  Alıntı kemal13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  arkadaslar mp4 formatında bir film indirdim onu pcde nasıl izleyebilirim
  GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özelliklik GOM Player'da var. Ayrıca her özelliğini de ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

  Tema desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 ... gibi popüler dosyaları doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec kurmanıza gerek kalmıyor. Patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

  GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.
  Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an, filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz.
  Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz.


  http://www.yudumla.com/forum/gom_pla...ight=gomplayer 3. 3
  kemal13
  Üye
  çok tesekkürler kardes+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi