Derdini yaz

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Derdini yaz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 217
  NormanCı
  Özel Üye
  Resime Sağ Tıklayın. Resim Konumunu Kopyalayın Ve Msnden Resim Değiştire Tıklayın,Gözata Tıklayın,Linki Yapıstırın.Tamam

 2. 218
  Filiz
  Bayan Üye
  Küçük çocuklar için bu küçük kartları zevk alarak kendileri yapabilir.Not yazılarla değilde resimlerlede yapılabilir.

 3. 219
  Filiz
  Bayan Üye
  Dünyanın bir çok yerinde sevilen türklerin örf ve adetlerine ilgi büyük oluyor. Bu sevilen kişiler sayesinde bazı türk gelenekleri devam ettiriliyor.

 4. 220
  Filiz
  Bayan Üye
  Çocuklar özellikle küçük yaşlardan itibaren gözleriyle takip ederek etrafı algılamaya çalışırlar. çocuklar zihinsel gelişimlerini gözlemleyerek ve dokunarak yaratıcılıklarını ve hayal dünyalarını geliştirirler.

 5. 221
  Filiz
  Bayan Üye
  okul öncesi çocuğu üç altı yaşları arsındaki çocuklardır. bu yaşlardaki çocuklar yavaş yavaş elbecerisi edinme konuşmasını geliştirerek düşüncelerini daha iyi anlatmaya başlayan çocuk gruplarıdır.

 6. 222
  Filiz
  Bayan Üye
  Küçük yaştaki çocuklarda düşmanlık hisleri görülebilir birine veya bir şeye kafayı takarak kötü davranışlarda bulunabilir. oyunlarına sınır getiren istediği her şeyi yapılmayan çocuklarda bu tür düşmanca hisler oluşmaktadır.

 7. 223
  Filiz
  Bayan Üye
  okul öncesi çocukların televizyonda her şeyi veya her diziyi seyretmeleri doğru değildir. dizlerde gördükleri şeylerle gerçek hayattaki şeyleri anlamakta ve algılamakta sorunlar yaşayabilir.

 8. 224
  Filiz
  Bayan Üye
  Bütün çocuklar oyuncaklarla oynamıştır. önemli olan oyuncak seçiminde çocuğun yaşına ve zeka gelişimine yardımcı oyuncaklar seçilmelidir. zararlı oyuncaklar çocuklara verilmemelidir.

 9. 225
  Filiz
  Bayan Üye
  Çocuğa teşekkür edilmesi gerekmektedir. öncelikle çocuk bu sayede nezaketi öğrenir. kendisininde bir birey olarak değerli olduğunu fark eder. bizim için önemsiz görülen şeyler çocuklar için büyüktür.

 10. 226
  Filiz
  Bayan Üye
  Bütün aileler çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek ister.çocuğumuzu kişiliğini oluşturmak onun için iyi bir gelecek sağlamak için elimizden geleni yaparız. çocuğun ruhsal olarakta hayata adapte etmek gerekir.bunun içinde çocuğumuzun güven duygusunu vermeliyiz.

 11. 227
  Filiz
  Bayan Üye
  Çocukların oyun oynama hakları vardır. oyun oynayan çocukların zihinleri daha iyi gelişir. çocuklar oyunla daha kolay öğrenir. hayalleri ve düşünceleri gelişir. algılama yetenekleri ilerler.

 12. 228
  Filiz
  Bayan Üye
  Çocuğun ilkokula başladıktan sonraki ilk yıllar çocuğun eğitimi için önemlidir. aile çocuğun dersleri ile ilgilenmeli okula gidip çocuk ile ilgili bilgiler almalıdır. Çocuğun öğretmeni ile iyi bir iletişim kurarak işbirliği içinde olmalıdır.

+ Yorum Gönder
zeyocuk
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi