Kara Nakliyat

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Kara Nakliyat ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  WebStyle
  Özel Üye
  Reklam

  Kara Nakliyat

  Reklam  Kara Nakliyat

  Forum Alev
  Kara Nakliyat

  Yurtdışı ve yurtiçi iş ortaklarımız ile bağlantılarımız vasıtasıyla Avrupa ve Orta Doğu’yu saran kuvvetli filomuz sayesinde sizlere kara nakliyesinde geniş imkanlar sunabilmekteyiz.

  “Somtrans” Karayolu Taşımacılığı / Destinasyonlar :
  Orta Doğu : Suriye – Ürdün – İran – Irak – S.Arabistan – Kuveyt – Lübnan - Qatar
  Transit süreler: Suriye 3-4 gün / Ürdün 5-6 gün / İran 6 gün / Irak 7 gün / S.Arabistan 7-9 gün / Kuveyt 10 gün / Lübnan 5-6 gün / Qatar 11- 13 gün
  Avrupa : İtalya – Almanya – Polonya – Benelüx – İngiltere – Macaristan
  Transit süreler: İtalya 5-6 gün , Almanya 7 gün , Polonya 7-8 gün , Benelüx 7-9 gün , İngiltere 8-9 gün

  Hizmet taahhütleri
  Yükleme tarihinden bir gün önce yükleme yerine araç tedariki
  Yüklemenin yapıldığı gün veya bir gün sonrası için orijinal konşimento teslimi
  Yazılı Yükleme bilgisi
  Yazılı Varış bilgisi
  Uzun süreli sabit fiyat garantisi
  Orta Doğu ve Avrupa için haftalık parsiyel çıkışlar 2. 2
  egetur
  Emekli

  Cevap: Kara Nakliyat

  Reklam  Gerek ev gerekse ofis taşımak söz konusu olduğunda insanların kafasında hemen büyük soru işaretleri oluşuyor. Müşteriler eşyalarının zarar görmesinden, kırılıp dökülmesinden ve hatta kaybolmasından fazlasıyla endişe ediyor ve gerekli önlemleri almaya çalışıyorlar. Ancak evden eve nakliyat büyük tecrübe ve profesyonel yaklaşım gerektiren bir iş olduğu için müşteriler eşyalarını hangi firmaya teslim etmeleri gerektiğine kolay karar veremiyorlar.
  Evden eve nakliyat konusunda 1997 yılından beri profesyonel olarak hizmet vermekte olan Ege Tur Taşımacılık, taşınma ihtiyacı olanlara en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları sunmayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluştur. Ege bölgesinde taşımacılık konusunda rakipsiz olan Ege Tur,İzmir Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyor.
  Evden eve taşımacılık sırasında müşterinin hiçbir şey yapmasına gerek bırakmadan tüm eşyaları en ufak bir hasar bile vermeden taşıyan Ege Tur kalitesi kadar uyguladığı çok uygun fiyat politikaları ile de rakipleri arasında fark yaratmayı başarıyor. Siz de evden eve nakliyat konusunda hizmet almak için Ege Tur kalitesini seçebilir ve gönül rahatlığı ile taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi