Tarafsız Yorum

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Tarafsız Yorum ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Ziyaretçi
  abi sen kimsin tipsizler diyarından mı geldin biraz ata benziyonda hatta atve inek karışımı :)))))))))) :) :) :)

 2. 230
  Ziyaretçi
  o da allah'ın bir kulu alay etmenin bir anlamı yok.yani ne demek yakışılı mı güzel mi.başkalarını rencide etmeyelim.çünkü ne olacağamız belli değil.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsan hayatındaki yanlışları ve hataları düzeltebilir. içimizde öz güven olmalı, Ben yaparım veya başarabilirim duygusunda olmalı, kendimizi geliştirmek için güncel konuları takip etmek ve hedefleri belirlemektir.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  Çok para harcamadan dil öğrenmek gerçekten mümkündür. Önemli olan dil bilmenin önemini kavramış olmak ve bunu gerçekten istiyor olmaktır. Pek çok kaynaktan dil öğrenmemiz mümkündür.

 5. 233
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir dil bir insan, iki dil iki insan demişler. Bu kendimizi geliştirmenin en güzel yollarından birinin de dil öğrenmek olduğunu ifade etmektedir. Dil öğrenmek bize pek çok kültürü tanıma ve insanlarla iletişim kurma imkanı sağlar.

 6. 234
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir insan kendi dilini bilirken aynı zamanda kendi ülkesini, insanlarını, kültürünü bilir. Bu nedenle öğrendiğimiz ikinci dil de bize başka ülkelerin, başka insanların ve kültürlerin kapısını açmaktadır.

 7. 235
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir çok insan aile baskısı, ortam baskısı veya devlet baskısı yüzünden, duygu ve düşüncelerini bastırmaktadır. Bastırılan kişiliklerde özgüven eksiliği ortaya çıkarak içine kapanık veya davranış bozuklukları ortaya çıkmaktadır.

 8. 236
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsan neleri başarabileceğini bilerek adımlarını atmalıdır. Başardığı işler karşısında insan kendine güveni gelir ve kendini daha özgür hisseder.

 9. 237
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar yaratıldıkları günden bu yana bir şeyleri başarma arzusunda olmaktadır. başarılı olmak için bir çok yollar ve yöntemler denemişlerdir. bir işte başarılı olmak istiyorsak önce bilgi edinmeliyiz.

 10. 238
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsan zihni ortamlara göre değişir. Dağınık ortamlar veya dağınık oda insan beynini daha karmaşık ve yorgun hale getirir. Düzenli olmak işlerimizi de düzenli yapmak zihin açısından daha net ve sağlıklı olacaktır.

 11. 239
  Filiz
  Bayan Üye
  Kitap okumak her insan için faydalıdır. Okuduklarımızı anlamak hafızamızda yer etmesi için hızlı ve seri bir şekilde okuma alışkanlığı edinmemiz gerekir.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 16 kişi