Sihirbaz olmak isteyenler için bir kaç küçük numara

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Sihirbaz olmak isteyenler için bir kaç küçük numara ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  siyah_in_ci
  Usta Üye
  Reklam

  Sihirbaz olmak isteyenler için bir kaç küçük numara

  Reklam  Sihirbaz olmak isteyenler için bir kaç küçük numara

  Forum Alev

  BÜYÜLÜ İP

  Sihirimizin konusu, makasla ortadan ikiye kestiğimiz ipi sihir gücümüzle birleştiriyoruz.Nasıl mı ?? Çok kolay ve şaşırtıcı bir teknikle.. Haydi biraz sihir yapalım....

  Bunun için gerekenler:
  1-)Yaklaşık 20-25 cm boyunda orta kalınlıkta bir ip
  2-)Yaklaşık bir dosya kağıdının yarısı kadar beyaz kağıt
  3-) İyi kesen bir makas :)


  İpi kesip birleştirme numarası çok klasik ve beğenilen bir ilüzyon numarasıdır. Figür 1 de gördüğünüz gibi bir kağıdı katlayın ve numaranızı yapacağınız zaman
  ipi şekildeki gibi kağıda yerleştirin.

  Daha sonra kağıdın A kısmını, üstüne de C kısmını katlayın. İşte şimdi büyü kısmımız geliyor :))) C kısmını A nın üstüne katlarken Figür 2 deki gibi baş parmağınızla ipi tutun ve ileri doğru itekleyin.
  Burada daha önceden hazırladığımız kağıdın A kısmının katlanınca ipi kapatmayacak şekilde hazırlanması gerektiğini hatırlatalım.


  Şimdi elimizdeki kağıdı ve ipi Figür 3 teki gibi tutuyoruz .
  Tabi ipin gözükmediği tarafı seyircilerimize gösteriyoruz.
  Ve şimdi sihirli kesiş... Makasımızın üstteki kenarını Figür 4 teki gibi ipin altından geçicek şekilde geçirerek kağıdı tamamen kesiyoruz. Seyircilerimiz ipinde kesilmiş olduğunu düşünecekler. Daha sonra kesilen kağıdı avucumuzda buruşturuyor ve ipi kenarından tutarak yavaşca çekiyoruz. İşte ipimiz hala tek parça :))))  HOOKUUUSS POOKUUSSS..
  İşte bu kadar basit . Unutmamamız gereken önemli bir şey kullandığımız gereçleri seyircilerin gözlerinden uzak tutmamız gerektiğidir. Burada da numaramız bittikten, yani kağıdı buruşturup ipi içinden çektikten sonra, kağıdı cebimize atıyoruz.


  SİHİRLİ KALEMBu numara David Copperfield tarafından bir televizyon gösterisinde sunulduktan sonra, sihirbazlar arasında acayip popüler olmuş. Sıra sizde!! Ama sakın David Copperfield'ın yaptığı numarayı ben nasıl yaparım diye düşünmeyin. O kadar kolay ki. Önceeeee, izleyicilerden bir kağıt para alıyoruz . Şimdi bu paranın büyüklüğünde bir parça kağıt kesiyoruz ve kestiğimiz kağıdı paranın üzerine koyuyoruz. Buraya kadar tamam mı? O zaman devam... Kağıdı ve parayı yatay olarak tam ortadan ikiye katlıyoruz .Kalem katladığımız yerin ortasından kağıdı ve parayı deliyor ve ileri geri hareket ettiriyoruz. Kat yerini düzeltip para ve kağıt yüzeylerini izleyenlere gösterdiğimizde kalemin hem kağıdı hem de parayı deldiği ve ileri geri hareket ettiği görülür. Ve işte ho kus po kus!!! Kağdı ve parayı yeniden kat yerinden büküyoruz ve kalemi yerinden çıkartıyoruz.O da ne.......Kağıt delinmiş delinmesine ama ya para???Kağıt parayı izleyicilere incelenmesi için geri verdiğimizde o kadar şaşırıyorlar ki. Niye mi? Çünküüüüü para sapasağlam duruyor. Nasıl yapıldığına gelince!!!!
  Kağıt parayı almıştık değil mi?Örneğin 500 000 lira. Şimdi de herhangi bir parça kağıt alıyoruz ve ondan, aldığımız para boyutlarında olacak şekilde bir parçayı makasla kesiyoruz. Kestik bitti mi?? Tamam o zaman. Şimdi parayı ve kağıdı açıkça izleyenlere gösterirken aynı şekil ve boyda iki kağıda sahip olduğumuzu, bunlardan birisinin 500 000 lira değerinde diğerinin de hemen hemen değersiz olduğunu belirtiyoruz ki onlarında kafası karışmasın. Kağıdı para üzerine koyuyoruz ve kağıt dışarıda, para içeride kalacak şekilde yatay doğrultuda ortadan ikiye katlayoruz. Şimdi kalemi katlanmış para ve kağıda saplıycaz. Kalemimiz dışarıdan sıradan normal bir kalem gibi görünüyor ama aslında o hileli bir kalem veeeeeee bunu sadece biz biliyoruz!!! Kalemimiz yukarıdaki şekilde çizildiği gibi hileli bir ek parçaya sahip. Bu parçayı da karton kağıdından yapabiliriz. Hileli parça ile kalem arasında, kağıt girebilecek kadar ince bir boşluk bırakıyoruz . Kabuk şeklindeki bu hileli parça ileri geri oynayabilmektedir. Yakından dahi bakılsa fark edilmesi zordur.Kimsecikler anlayamaaaz!!!!!Şimdi tam katleadığımız kapıtla parayı delecekken minik bir hile yapıyoruz. Kalemi izleyiciye fark ettirmeden , kağıt ve para arasından geçiriyoruz ve böylece sadece kağıdı deliyoruz. Bu arada parayı da çaktırmadan kalem ve hileli kabuk arasına sıkıştırıyoruz (Aşağıdaki resme bakın.İşte aynen böyle yapıcaz).
  Bu arada baş parmağımızla da hiç ama hiç çaktırmadan kabuğu ileri itiyoruz.Eveeeeeeeeet. Ve geldik en güzel bölüme. Derin bir nefes alıyoruz veee "HOKUS POKUS". Hileli kabuğu, yine belli etmeden baş parmağımızla tutuyoruz. Bu arada da , parayı ve kağıdı katladığımız yeri açıyoruz .Çok dikkatlice sihirli kalemimizi çıkartıyoruz. O süper sihirli kalemi elde tuturak izleyicilere gösterdikten sonra cebimize koyuyoruz..Aman dikkat etmemiz gereken bir şey daha var ,kat yerini açarken kağıt kısmı izleyicilere dönük olmalı. Böylelikle izleyiciler sadece delinmiş kağıdı görürler, arkada hileli parça sayesinde delinmemiş parayı görmezler. Ve herkesi şaşırtan son......Kağıt delinmiş ama para sağlam!!Kağıdın delindiği halde paraya hiç bir şey olmadığını göstermek için bir elimize kağıdı, diğer elimize de para yı alıyoruz, incelesinler diye izleyicilerimize veriyoruz ve alkışları topluyoruz. Nasıl, kolaymış değil mi??
  Sihirimizin konusu, dilediğimiz kadar parçalara kesilebilen ama hokus pokusla avcumuzda tekrar bütün duruma getirdiğimiz sihirli kurdela.

  Bunun için gerekenler:
  2 adet yaklaşık 25 cm. lik kurdela, başparmak aleti ve makas .

  Kurdelalardan birini katlayıp Başparmak Aleti ile birlikte sol avucumuz içine saklıyoruz .
  Başparmak aletini büyük oyuncakçılardan bulabilirsiniz.
  Arkadaşlarınız elinizin sırtını görecek şekilde durmayı unutmayın tabi..


  Çaktırmadan onları avucumuzda saklarken bir yandan cebimizden yine sol elimizle diğer kurdelayı çıkartıp izleyicilere gösteriyoruz ki inandırıcılığımızı pekiştirelim.
  Daha sonra sağ elimize makası alıp kurdelayı kesmeye başlıyoruz. Hatta izleyicilerden birine de kestirebiliriz.

  Eveeeeeeet. Şimdi kurdela parçalarını tek tek sol avcumuzun içine yerleştiriyoruz. Oysa gerçekte parçaları Başparmak Aleti'nin içine tıkarak yerleştiriyoruz.

  Ve hiç hissettirmeden sağ başparmağımızı avcumuza sokup başparmak aletini sağ başparmağımıza geçiriyoruz. Aynı anda da rulo durumundaki kurdelayı bir ucundan tutup çekiyoruz.
  Burada önemli olan kısım burası. Parmağımızı parmak kılıfına yerleştirir yerleştirmez kesilmemiş kurdelayı çekip göstermeliyiz.
  Arkadaşlarınız şaşkınlık içinde kesilen parçaların tekrar bütünlendiğini görecekler.  İşte bu kadar basit . Numaramızı yaptıktan sonra kurdelayla birlikte Başparmak aletini de yine hiç belli etmeden cebimize bırakalım ki hilemiz anlaşılmasın.
 2. 2
  siyah_in_ci
  Usta Üye

  --->: sihirbaz olmak isteyenler için bir kaç küçük numara

  Reklam
  1) HAYALET KÜRDAN

  Masanın üzerine bir mendil serip ortasına da bir kürdan koyuyoruz. Hani şu yemek yedikten sonra dişlerimizi temizlediklerimizden... Neyse, mendilimizi kürdan içeride kalacak şekilde katlıyoruz ve biz izleyenlerden kürdanı kırmasını istiyoruz. Buraya kadar herşey tamam mıııı?
  Kürdanın çıtırtısı duyulduktan sonra, bir iki sihirli el hareketi yapıp, "Hokus Pokus", "Abra Kadabra" diyoruz veeeeeeeeeeeee mendili açıyoruz. O da ne? Kürdanımız sapasağlam!!! Hiçbir yerinde kırık değil çatlak bile yok!!! Ama nasıl olur? Gelin öğrenelim...

  Kenarları yarım santim kadar katlanmış ve dikilmiş bir mendil ve 2 adet kürdana ihtiyacımız var.
  Numarayı yapmadan önce hazırlanırken ,kürdanlardan birini mendilin kenarındaki dikilmiş kısıma batırarak saklıyoruz. Aman sakın hangi kenarda sakladığınızı unutmayın. Kırılacak olan kürdan işte bu mendil kenarına saklanmış olan kürdandır. Şimdi gelelim numaranın yapılışına;

  Mendilin her iki yüzünü izleyicilere gösteriyoruz ve tekrar tekrar hatırlatalım, kürdanın hangi kenarda olduğunu sakın unutmayın. Diğer kürdanı mendilin ortasına yerleştirip, mendilin dört kenarı da kürdanın üzerinden katlanıp karşı köşeye gelecek şekilde mendili katlıyoruz. Gizli kürdanın olduğu kenardan tutup mendili izleyenlerden birine uzatıyoruz ve kürdanı kırmasını istiyoruz. ve Çıtırrrrrrt. İşte kürdan kırıldı. Katlanmış mendili açmadan başka izleyicilerin kırık kürdanı kontrol etmesine bile izin verebiliriz. Sihirli hareketlerden sonra mendili açtığımızda ise..... Tadaaaaaa ...Ortaya çıkacak olan izleyicinin elini bile sürmediği sağlam kürdan olacaktır.

  2)SEN SEÇ BEN BULAYIM OYUNU

  Hani şu çok bilinen numara vardır ya. Siz bir kart seçersiniz ve sihirbaz da şıp diye hangi kartı seçtiğinizi buluverir. İşte bu o numaranın nasıl yapıldığını açıklıyor. Merak ediyorsanız hemen denemeye başlayın bakalım.
  Seçilen iskambil kartını bulmanın çeşitli yöntemleri vardır. Bunlardan biri "TIRNAKLAMA" denen bir yöntemdir.Seyirciye seçtirdiğiniz kartı gösterme bahanesiyle elinize alabilir ve tırnağınızla kenarına bastırarak bir işaret koyabilirsiniz. Destenin arasına tekrar o kartı yerleştirdiğinizde ve defalarca karıştırdığınızda bile ,usta bir sihirbaz edasıyla seçilen kartı tırnak işaretimizden tanıyarak kolayca bulabiliriz. Aman Dikkat. Daha sonra işaretlediğimiz kartı düzeltmeyi unutmayın

  3)BUL BONCUĞU AL ALKIŞI

  Bu da aslında çok bilinen ve eski bir numaradır. Hani Şu eski Türk Filmlerindeki "Bul Karayı Al parayı" türünden bir oyun. Nasıl oynandığına gelince; oyun aynen şöyle...
  Üç adet yarım ceviz kabuğunun altına beyaz boncuk koyuyoruz. Kabukları masa üzerinde sürerek yerlerini değiştiriyoruz. İzleyici hangi kabuğu seçerse seçsin boncuğu bulamaz. Nasıl oluyor peki?

  Bu oyunun hilesi kabuklardadır arkadaşlar. Kabukların arka kısmı keskin bir aletle traşlanmıştır. Kabuğu boncuğun üzerine koyarken ileri itip traşlanmış kısımdan arkaya çıkmasını sağlıyoruz. Bu hareket sırasında işaret, orta ve yüzük parmaklarımız kabuğun önünde, baş ve küçük parmakları da geride tutulyoruz ki,kabuğun altından çıkan boncuğu baş ve küçük parmağımızla yakalarken, diğer üç parmağımızla da bu hareketin gizlenmesini sağlıyoruz. İşte bu kadar basiiiiit!!!

  4)NABIZ ATIŞI

  İzleyicileriniz sizin, yani geleceğin sihirbazlarının bileğinden tutarak nabzınızı kontrol eder. Ama o da ne? Aniden nabız atışlarınız durdu!!! Fakat siz hala capcanlı ve dirisiniz? Neler oluyor peki o zaman?
  Aslında olay çok basit. Koltuk altımıza bir tenis topu yerleştiriyoruz.Numarayı yaptığımız seyirci bir süre nabzımızı kontrol ettikten sonra kolumuzu vücudumuza bastırıyoruz. "Eee n'oolmuş ?" demeyin. Koltuk altımızdaki topun damarlarımıza yapacağı baskı nabız atışlarımızın hissedilmesini engelleyecektir.

  SiHiRLi DEGNEK
  Bu sizce nasıl oluyor arkadaşlar ??? Hiç şaşırmayın, o kadar kolay ki !!! Hemen nasıl olduğunu anlatalım...Sadece bir sopa veya kalem gerekli o kadar...

  Bileğinizi işaret parmağınızı göstermeden diğer parmaklarınızla tutun.Ama işaret parmağınız bütün sihiri yapan ve sopayı destekleyen parmaktır. Yaaaaa :)))DENGELENEN BARDAK
  Eski bir iskambil destesinin içinden iki tane kart seçin.Kartlardan birini ortadan katlayıp ortasına da destek olarak diğer kartı yapıştırın.Suyla dolu bir bardak alın ve diğer kartla biraz önce desteklediğimiz kartın üzerine koyun.
  Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta seyircilerinizin sadece bu kartın ön yüzünü görmeleridir. Küçücük bir hileyle incecik kartın üzerinde duran bardak seyircilerinizi şaşırtacaktır. Siz de bütün alkışı toplayacaksınız. daha ne olsun ???KARTI DENGELEME Yandaki gibi tek kartla su bardağını dengede tutma numarasını öğrenmek ister misiniz ? Çok ko0lay. Şimdi, önce desteden Kupa Birlisini seçin çünkü kartların en kuvvetlisi o'dur. Bardağı ancak o debgeleyebilir. gelelim sihir kısmına, siz arkadan işaret parmağınızla bardağı destekliyorsunuz ama önden bakan seyirciler bunu görmüyorlar ve hayretler içinde sizi alkışlıyorlar tamam mıı ??? DÖNEN YUMURTASihirbaz, yani siz, bir tabağın içindeki 5-6 yumurtayı gösteriyorsunuz. Sonra bir tabak ve yumurta alıp, yumurtayı aynen şekildeki gibi topaça benzer döndürüyorsunuz. Sonra izleyicilere de bir tabak ve yumurta veriyorsunuz ama kimse aynısını yapamayacak. Çünkü sizin kullandığınız, gösteriden once 5-6 dakika kaynamış ve pişmiş bir yumurta olacak. O yüzden o rahatlıkla dönebilir ama diğer çiğ yumurtalar dönemez 3. 3
  siyah_in_ci
  Usta Üye
  HEDEF şaşırtma !!!!!!!!
  Evet, bütün sihirbazların bildiği bir altın kuraldır bu. Nasıl mı? Mesela siz bütün dikkatinizi elinizdeki şapkaya yoğunlaştırıp ona bakıyorsanız, izleyiciler de oraya bakacaklardır. Böylece onlar sizin baktığınız yere bakarken, görmemeleri gerekenleri görmezler. Siz de numaralarınızı rahatlıkla yaparsınız.
  Şimdi artık numaralara geçebiliriz.
  Bardak Dengeleme OyunuUçan Yüzük numarasıPara Kaybetme Oyunu

  İlk oyunumuzun adı; Bardak Dengeleme Oyunu
  Numara: Bu bardaklarla yapılan bir denge oyunudur. 3 tane boş bardak, başka hiç birşey olmadan üst üste durur.
  Numaranın Sırrı: Öncelikle bardaklar boş ve birbirinin aynısı olmalıdır. Bardağa tepeden baktığınızda saat 10 ve saat 2 konumunu gözünüzün önüne getirmeniz gerekli. Aynı alttaki resim gibi.
  Önce ilk bardağımızı masaya koyalım. Ikinci bardağı da saat 10 konumunda onun üzerine yerleştirin.
  Evet şimdi de son bardağı koymaya geldi sıra. Onu da ikinci bardağın üzerine saat 2 doğrultusunda yerleştirince.... alkışı hak ettiniz demektir.
  Başa Dön
  İkinci numaramız Uçan Yüzük numarası.
  Numara: Bu numarayı bir tane paket lastiği ve bir yüzükle yapıyoruz. Lastik halkayı koparıp onu lastikten bir ip haline getiriyoruz. Sonra, izleyicilerinizden birinden bir adet yüzük alıp, lastiğe takıyorsunuz ve nasıl olduysa yüzük kendi kendine lastiğin üzerinde yükselmeye başlıyor. Nasıl mı?
  Numaranın Sırrı: Yüzüğü lastik ipe geçirdikten sonra ipi iyice geriyorsunuz ve lastiğin çok büyük bir kısmını sol avucunuzda izleyicilerin göremeyeceği biçimde saklıyorsunuz. Buraya kadar tamam mı? Şimdi lastik ipe geçirilmiş olan yüzüğünüzü sağ elinize yakın tutuyorsunuz ve ik elinizi de yere paralel olarak aynı hizaya getirin. Sonra da sağ elinizi yükseltmeye başlayın, böylece yüzük sol elinize doğru düşmeye başlayacaktır. Sol elinizie iyice yaklaştığında ise, hani o sol avucunuzun içinde saklı tuttuğunuz, lastiğin ucu vardı ya, onu yavaş yavaş baş parmağınız ve işaret parmağınızın arasından serbest bırakmaya başlayın. Yüzük yavaş yavaş yükselmeye başladı bile.
  Başa Dön

  Bunu da öğrendiysek artık üçüncü numaraya geçebiliriz arkadaşlar.
  Üçüncü Numara; Para Kaybetme Oyunu
  Numara: İzleyicilerinizden bir tane bozuk para alırsınız ve üzerini işaretlersiniz. Sonra da pantolonunuzun cebini delik olduğunu ve hep para kaybettiğinizi söyler ve parayı cebinize atarsınız. Ardından da "aaaa delik olan bu cebim değilmiş" diyerek öbür ayağınızı kaldırıp, işaretli parayı diğer taraftan çıkartırsınız.
  Numaranın Sırrı: Bu oyun için fazladan bir tane bozuk paraya ihtiyacınız var. Seyircilerden bozuk para isterken, sizin cebinizde olan parayla aynı parayı istemeyi unutmayın(Mesela 50 Bin Lira gibi). Kendi paranız olan bozukluğu boş bir anda, mesela çorabınızı düzeltir gibi yaparken, gizlice sol ayağınızın altına saklayın. Sonra seyredenlerden bir tane bozuk para isteyip üzerini işaretlettirin ve sanki sağ cebinize atıyormuş gibi yapıp avucunuzun içinde saklayın. Sonra da sanki sağ cebiniz delikmiş gibi sağ ayağınızı sallayın. Tabi ki hiçbirşey düşmeyecek ve siz de "çok ilginç,demek ki delik bu cebimde değilmiş diyerek sol ayağınızı sallıyormuş gibi yapıp kaldırdığınızda, yerden, biraz önce sakladığınız kendi paranızı alın ve avucunuzda sakladığınız işaretlenmiş parayla yer değiştirin. İşte bu kadar kolay!!!!!!!!!!

  KIRMIZI IŞIK
  Arkadaşınıza; "Ben sana dur diyene kadar herşeye "kan" diyeceksin" diyoruz. On kere arka arkaya kan dedirttikten sonra ona soru sormaya başlıyoruz. Ama sorularımıza hemen, hiç düşünmeden cevap vermesini istiyoruz. Sonra başlıyoruz soruları sormaya; "elini kessem ne akar?" "Bacağını kessem ne akar?" gibi bir kaç sorudan sonra "Hangi ışıkta geçersin?" diye sorunca yeşil demek yerine "kırmızı" diyecektir ve bunun farkına bile varmayacaktır.
  İNEK NE İÇER ?
  Biraz önce yaptığımız oyunun hemen hemen aynısı. Bu sefer de arkadaşlarımıza devamlı "Beyaz" dedirtiyoruz. Arka arkaya 10 kere beyaz dedikten sonra "İnek ne içer?" diye sorduğumuzda "süt" diye cevap verecektir. Oysa inekler süt değil su içerler.
  YUMURTA PİŞİRME
  Boş bir tavanın üzerinde metal bir boru gezdirirken birdenbire tavada yumurta piştiğini görebiliriz mesela. Nasıl yapıldığını merak mı ediyorsunuz? Hemen anlatalım o zaman.
  Şekilde de görebildiğimiz gibi, herhangi bir metal borunun içine, huniyle pişmemiş yumurta dolduruyoruz. Alt ucunu mumla kapatıyoruz. Boş bir tavayı ocağın üzerinde ısıtırken hokus pokusla sopayı tavada gezdiriyoruz, tabi ki bu sırada mum sıcaktan eridiği için borunun içindeki yumurta tavaya boşalıyor ve siz de yumurta pişirmiş oluyorsunuz.
  SÜT DÖKME
  Bu oyunda kağıttan bir külahın içine, bir sürahiden süt dökeriz ancak külahı açtığımızda içinde hiç süt olmadığını görürüz. Bu numaranın sırrını öğrenmek ister miyiz acaba arkadaşlar?


  Şekilde de gördüğümüz gibi cam bir sürahinin içine çok uzun olmayan ancak hafifçe geniş bir kavanoz yerleştirip, dibini yapıştırıyoruz. Sürahinin kapağını, eğdimizde süt dışarı çıkmasın diye iyice kapatıyoruz. Sürahiyle kavanozun arasında kalan kısma süt dolduruyoruz ama bu sırada kavanozumuz boş. Kağıttan bir külahın içine süt dolduruyormuş gibi yaptığımızda, süt külahın değil de içteki boş kavanozun içine dolar. Sürahiyi tekrar düzelttiğimizde süt seviyesinin azaldığını görebiliriz. Ama süt, seyircilerin zannettiği gibi külaha değil kavanozun içine dolduğundan, külahı çözdüğümüz zaman içinde süt olmadığı görülür. 4. 4
  siyah_in_ci
  Usta Üye
  YENİ OYUNLAR - OYUN 1
  Aşağıda yazılanları scroll'u (çubuğu) yavaş yavaş aşağıya indirerek takip ediniz.

  Cevaplarınızı ise çok hızlı bir şekilde verin.

  Aşağıdaki soruların cevaplarını yüksek sesle yanıtlayın


  2 + 2 ?


  4 + 4 ?


  8 + 8 ?


  16 + 16?


  Çabuk ! 12 ile 5 arasında bir rakam tutun....


  Tuttunuz mu? Şimdi inmeye devam edin...


  Tuttuğunuz sayı 7 değil mi?
  Aşağıdaki yazılanları scroll'u (çubuğu) yavaş yavaş aşağıya indirerek takip ediniz.

  1 'le 9 arasında bir rakam tutun.

  Tuttuğunuz sayıdan 5 çıkarın.

  Çıkan sayıyı 3 'le çarpın.

  Çikan sayının karesini alın.

  Meydana gelen sayının basamaklarını tek basamağa indirene kadar toplayın.
  (ÖRNEK:64 ise 6+4=10 VE 1+0=1 gibi...)


  Meydana gelen sayı 5 'ten küçükse 5 ekleyin eğer 5 'ten büyükse 4 çıkarın...

  Çıkan sayıyı 2 ile çarpın...

  Sayınızdan 6 çıkarın....

  Meydana gelen en son sayınızı İngiliz alfabesinden denk gelen harfe göre düzenleyin.
  (ÖRNEK: 1=A , 2=B , 3=C, 4=D, 5=E....)


  Denk gelen harfle başlayan bir ülkeyi İngilizce olarak düşünün....

  Tuttuğunuz İngilizce ülke isminin 2.harfiyle başlayan yine İngilizce'de bir hayvan ismi bulun.

  İnmeye devam edin... Geliyor......!!!


  But there are no Elephants in Denmark! (Danimarka'da hiç fil yoktur ki!)


  Aşağıda yazılanları scroll'u (çubuğu) yavaş yavaş aşağıya indirerek takip ediniz.
  Cevaplarınızı ise çabuk bir şekilde verin.
  Aşağıdaki soruların cevaplarını yüksek sesle yanıtlayın....

  1 + 5 ?

  2 + 4 ?

  3 + 3 ?

  4 + 2 ?

  5 + 1 ?

  Ve şimdi 6 rakamını kendi kendinize yüksek sesle çok hızlı bir şekilde 15 saniye kadar tekrar edin.


  Ve inmeye devam edin....


  Çabuk ! Bir sebze ismi düşünün !!!!!!


  İnmeye devam edin...


  Siz de mi havucu düşündünüz? 5. 5
  sahildeniz
  Üye
  hepsi doğru çıktı ya nasıl oluyo bunlar

 6. 6
  siyah_in_ci
  Usta Üye
  ee bunları yapanlara boşuna sihirbaz demiyolar dimi:):)

 7. 7
  siyah_in_ci
  Usta Üye
  birkaçını arkıma yaptım o an yüz ifadesi görülmeye değerdi işe yarıyo deneyin:)

+ Yorum Gönder
sihirbaz olmak için ne yapmalıyız,  uçan yüzük numarası nasıl yapılır,  sihirbaz olmak istiyorum,  uçan yüzük ilizyonu nasıl yapılır,  uçan yüzük hilesi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi