Yazımı Kısa Cümleler

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Yazımı Kısa Cümleler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 217
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazı resimlerde gizlenen nesneler vardır.Bu nesneleri bulmak hem eğlencelidir hemde dikkat toplama açısından faydalıdır.

 2. 218
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürkün konuşma sanatı ve kullandığı dil usta edebiyatçı Falih Rıfkı Atay'ı çok etkilemiş.Ona mülakat vermiştir.

 3. 219
  Filiz
  Bayan Üye
  Aile ve aile bağları hakkında yazılmış bir roman.Aile kavramının önemi ve gün geçtikçe ailede kopmaların yaşanmasını hatırlatacak bir eser.

 4. 220
  Filiz
  Bayan Üye
  Kurtuluş savaşı yıllarını ve o zamanki yapılan fedakarlık ve kahramanlıkları anlatan bir eser.Ülkemizin nasıl kurulduğunu ve atalarımıza neler borçlu olduğumuz dile getiriliyor.

 5. 221
  Filiz
  Bayan Üye
  Ünlü kahin nöstradamustan daha önce yaşamış olan Muhyiddin Arabi hazretlerinin birçok fikrini ve düşüncesini alarak kehanet olarak sunmuştur.

 6. 222
  Filiz
  Bayan Üye
  Dinlerin tarihsel akışını ve İslamiyetin son din olduğunun hıristiyan ve yahudiler tarafından bilindiğini anlatan bir eser.

 7. 223
  Filiz
  Bayan Üye
  Eski cumhurbaşkanı Tugut Özal'a yapılan suikastı anlatan bir kitap.Son zamanlarda rahmetli Özal hakkında ve ölüm nedeniyle ilgili bir sürü olasılık olduğu söyleniyor.

 8. 224
  Filiz
  Bayan Üye
  İzmit körfezi doğal güzelliği ve deniz manzarasıyla ünlü bir körfezdir.Çevresinde gün geçtikçe artan villa ve sitelerlede rağbet görmüştür.

 9. 225
  Filiz
  Bayan Üye
  Okul kayıtlarını zamanında son güne bırakmadan eksiksiz halletmek gerekir.Bazı okullar sağlık raporu istemektedirler.Bu raporları temin etmek vakit kaybı olduğundan önceden hazırlamak gerekir.

 10. 226
  Filiz
  Bayan Üye
  Her sınavda olduğu gibi ÖSYM nin de sorularında tuzak sorular vardır.Bunlar artık öğrenciler tarafından biliniyor.

 11. 227
  Filiz
  Bayan Üye
  Üniversitelerde her zaman şiddet olayları oluyor.Kişilikleri yeni oturan gençlerin karşıt görüşlere her zaman saygılı olmaları gerekir.

 12. 228
  Filiz
  Bayan Üye
  Üniversiteli he gencin artık bir laptopu var.İnternet işini de vın la hallediyorlar.Böylece hem aileleriyle görüşüyor hem de ders çalışıyorlar.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 24 kişi