Yazımı Kısa Cümleler

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Yazımı Kısa Cümleler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazı okullar bilgi yarışmaları düzenleyerek dereceye girenlere ödüller veriyorlar.Bu uygulama hem öğrencileri bilgiye sevk ediyor hem de ihtiyaçlarını gideriyor.

 2. 230
  Filiz
  Bayan Üye
  Makine mühendisliği güzel, gelecek vaat eden bir bölüm.Gelişen dünyada makinelerin yeri çok büyük.Bu nedenle iş sahaları geniş.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  Özel üniversitelerde okumak biraz zenginlik gerektiriyor.Hem okul taksitleri hem de öğrencinin kendi masrafları oldukça pahalıya mal oluyor.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  Kitapçılarda satılan yardımcı kaynak kitaplar bulunmaktadır.Bir öğretmene sorup bu kaynak kitaplardan faydalanmak bilgileri pekiştirmek açısından iyi olacaktır.

 5. 233
  Filiz
  Bayan Üye
  Lisans ve önlisans harici artık KPSS yapılmayacktır.Taban puanlar da ihtiyaca göre değişmektedir.Belirli bir puan yoktur.

 6. 234
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürkü sevmek anlamak onun her yere heykllerinin dikilmesi değil,onun fikir ve düşüncelerini anlamak ve yaşatmaktır.

 7. 235
  Filiz
  Bayan Üye
  Fes Osmanlı devletinin son zamanlarında giyilen kırmızı renkli bir başlık olup erkekler tarafından giyilirdi.Şapka devrimi ile fes yasaklandı.

 8. 236
  Ziyaretçi
  bu da allah tarafından mücize çünkü kuranıkerimin içinde ayet vardır

 9. 237
  Filiz
  Bayan Üye
  Kullandığımız yakıtlar ve spreylerin atmosferde ki ozon tabakasına zarar vermesi ve güneş ışığının dünyamıza direk gelmesi küresel ısınmada en önemli rollerini oynamaktadır.Buna sera gazı etkisi denmektedir.

 10. 238
  Filiz
  Bayan Üye
  Küresel ısınmada tedbir olarak ele alınan yenilenebilir enerji artık günümüzde daha çok kullanılmaktadır.Rüzgar enerjisi yenilenebilir ve sürekli üstelik maliyeti ucuz bir enerjidir.Ülkemizde de rüzgar tirübinleri yaygınlaşmaya başlamıştır.

 11. 239
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürkün ölüm raporunun orjinal görüntüsü yer almaktadır.O da diğer insanlar gibi hastalık nedeni ile vefat etmiştir.Onun gösterdiği yoldan gitmeye devam edeceğiz.Onun ilke ve inkılaplarını yaşatarak ülkemizin daha uygar bir devlet olması için çalışacağız.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 24 kişi