Programlar Üzerine Farklı Mesajlar

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Programlar Üzerine Farklı Mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Filiz
  Bayan Üye
  Trabzonun yetiştirdiği başarılı futbolcu Trabzonsporda top koşturduktan sonra Rusyaya transfer oldu.Milli takımda da uzun yıllar görev yapmıştır.

 2. 230
  Filiz
  Bayan Üye
  Futbol yaşamı rekorlarla dolu olan golcü futbolcu Sakarya spor ve ardından Galatasarayda top oynamıştır.Yurt dışı macerası da olmuştur.Asıl başarıları Galatasarayda olmuştur.Şu anda milletvekili olarak hayatına devam etmektedir.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  evdeki insanlarda veya bir iş yerinde bulunan bazı insanlarda aşırı kontrol etme tutkusu vardır . bu kişi devamlı insanların kendi istediği şekilde hareket etmesini ister yapılan her şeyi kontrol eder. bu kişilerin bu duyguları aşırıya kaçıyorsa yardım almaları gerekmektedir.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  Bu tip kaslar organların açılmasını yada kapanmasını sağlayan kaslardır.Örnek olarak anüs te bulunur.Bu kaslar aynı zamanda bir tıpa görevi de yaparlar.İstem dışı çalışan kas guruplarıdır.

 5. 233
  Filiz
  Bayan Üye
  Şehzadelerin değeri Osmanlılarda çok fazlaydı.Osmanlı padişahlarının erkek çocuklarına şehzade adı verilmektedir.Şehzadeler bugünün tabiri ile süper eğitimlerden geçerlerdi.Çünkü ileride devlet yöneteceklerdi.

 6. 234
  Filiz
  Bayan Üye
  Atatürk asker olduğu yıllarda katıldığı cephelerde ve savaşlarda çeşitli madalyalar almıştır.Aynı zamanda liyakat madalyaları da vardır.Aynı zamanda İstiklal madalyası da vardır.

 7. 235
  Filiz
  Bayan Üye
  Küresel ısınma hayatımız her geçen gün daha çok tehdit etmektedir.Bu nedenle insanların bunlara önlem alması ve daha dikkatli olması gerekmektedir.

 8. 236
  Filiz
  Bayan Üye
  Osmanlı padişahlarından 1.Murat zamanında Osmanlı devleti hızla yayılmaya başlamış,Edirne,Ankara'nın bir kısmı ve güneyde Antalya'ya kadar uzanan topraklara sahip olmuşlardır.

 9. 237
  Filiz
  Bayan Üye
  29 ekim 4 kasım arası düzenlenen Kızılay haftası insanların dikkatini unuttukları yöne çekmek için düzenlenir.İnsanlar kan bağışı yaparak başka insanlara hayat verebilirler.İnsanlar doğal afetlere maruz kalabilirler.İşte böyle zamanlarda yanımızda her zaman Kızılay olacaktır.

 10. 238
  Filiz
  Bayan Üye
  Dünyanın en iyi futbolcusu olarak görülen Brezilyalı sporcudur.Brezilyanın dünya kupalarını kazanmalarında önemli rol oynamıştır.Günümüzde Messi olarak görülen en iyi futbolcu bile Pelenin en iyi olduğu konusunda hemfikirdir.

 11. 239
  Filiz
  Bayan Üye
  Fenerbahçe'nin imparator lakaplı eski kaptanı ve futbolcusudur.Bir dönem milli takım teknik direktörlük yardımcılığı da yapmıştır.Fenerbahçe takımında yardımcı antrönörlü te yapmıştır.Kendisi önemli bir futbol adamıdır.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 10 kişi