Karma yazılar

+ Yorum Gönder
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 133
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Ben Böyle Sevgiyi Çok Özledim

  Reklam  günümüzde gerçek yaşanan sevgiler pek fazla kalmadı. sevgiler artık çıkar amaçlı ve sahte oluyor. gerçek sevgi karşılığını beklemeden kalpten gelen saf ve temiz duyguları barındırıyorsa gerçek sevgi demektir.

 2. 134
  Filiz
  Bayan Üye
  herkes çocuklarının mutlu ve başarılı olmasını ister. kendinden emin kendini iyi bir şeklide yetiştirmiş çocuklar olarak görmek uzun emek ve gayretin başarısıdır.

 3. 135
  Filiz
  Bayan Üye
  hayatımızda kötü şeyler olabilir. bunları çok çirkin görerek şikayet edebiliriz. önemli olan dıştan bakıldığında ne gördüğümüz değildir . içindeki güzelliği görmek bunun içinde çaba harcamak gerekmektedir.

 4. 136
  Filiz
  Bayan Üye
  her insan sevildiğini duymak ve hissetmek gerekmektedir. ailemize çocuklarımıza pek fazla zaman ayıramazsakta onlara sevdiğimizi söyleyelim. küçücük bir kelimeden büyük sevgiler doğar.

 5. 137
  Filiz
  Bayan Üye
  şirkette yapılacak proje çalışmalarında beklentileri karşılamak gerekir. projeyi sunarken istenileni vermek gerekir. açık ve net olmalı proje iyi anlatılmalı başı ve sonucunda anlatılmak istenen beklentileri karşılamalıdır.

 6. 138
  Filiz
  Bayan Üye
  personel danışmanlı adayları yönlendirecekleri işe uygun olup olmadıklarını yapabilecekleri mesleğe göre yönlendirirler. personel danışmanlığı adayların öz geçmişlerine de dikkat etmelidir.

 7. 139
  Filiz
  Bayan Üye
  herkesin içinde bencillik vardır. bazılarında ise bu duygu daha fazladır sadece kendini düşünür her şey kendinin istediği gibi olsun kendi istediği gibi davranılsın ister.

 8. 140
  Filiz
  Bayan Üye
  otobüste oturulan yer kişiliği belirliyormuş bazı kişiler için geçerli olabilir. kalabalık şehirlerde geçerli değilidir. çünkü neresi boş ise oraya oturuyor insanlar, kişilikten değil mecburiyettendir.

 9. 141
  Filiz
  Bayan Üye
  hayatı yaşamak hem kolay hemde zordur. hayatın getirdiği yükler bazen ağır olur. insan bu dertler sayesinde olgunlaşır ve kendini daha iyi ifade eder. dert çeken iyi günün kıymetini daha iyi anlar.

 10. 142
  Filiz
  Bayan Üye
  hafızamızı güçlendirmek gerekir özellikle de ileriki yaşlarda başlayan hafıza kaybı evde koyduğumuz eşyaların yerini unutmakla başlar. yada bazen ne yapıcağımızı unuturuz.

 11. 143
  Filiz
  Bayan Üye
  günümüzde artık stressiz insan yoktur. bazı insanlar aşırı asabi ve sinirli oluyor. devamlı insanlara bağırıp çağırıyor. bu davranışları belli bir seviyeye gelmiş kişilerin bir psikiyatrı tedavi almaları gerekmektedir.

 12. 144
  Filiz
  Bayan Üye
  dizi kahramanları seyreden kişileri bazen o kadar çok etkiliyor ki günlük yaşamda da insanlar o karakter gibi davranmaya çalışıyor. dizilerdeki karakterlerin verdikleri örnekler seyirci çok önem taşımaktadır.

+ Yorum Gönder
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi