Karma yazılar

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Filiz
  Bayan Üye
  yabancı dil öğrenirken tekrara yapmayı unutmayın. anlamadığınız bölümleri tekrar sorun öğrenme konusunda daha iyi olmak için eğlenceli hale getirin.

 2. 230
  Filiz
  Bayan Üye
  uzun yıllar çalışarak işten ayrılmak veya emekli olmak kişi için hem sevindirici hemde biraz üzücü olacaktır. yıllarca işe gitmeye alışan bir insan ve iş arkadaşlarından ayrılmak zorunda kaldığında başlarda biraz zorlanabilir.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  Tembel olmak insanı uyuşuk olmaya ve yaşam mücadelesinden kopmaya sebep olur. Kendimiz ve çevredekiler için bir şeyler yapmalı ve uğraşmalıyız. tembel olan insanı kimsede sevmez ve yanında olmasını istemez.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  Beynimizi iyi kullanmak için stresten uzak kalmalıyız. kendimizi iyi tanımalıyız. yapabileceklerimiz bilerek bir işe başlamalıyız. odaklanacak ve konsantrenizi arttıracak zeka testlerini çözmeliyiz.

 5. 233
  Filiz
  Bayan Üye
  hayat her zaman bir mücadele gerektirir. bazen hayata küsüp kendimizi her şeyden somutlamak isteriz. unutmayalım her zaman yaşama devam etmek için iyi bir şeyler bulalım ve umudumuzu yitirmeyelim.

 6. 234
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanların öz güveni kişiyi başarıya götürür. kendimizi yapacağımız işlerde kendimize güvenerek emin olmalıyız. kendimizi geliştirerek kişiliğimizi güçlü yapabiliriz.

 7. 235
  Filiz
  Bayan Üye
  En büyük stres kaynağı kişiye göre değişir. kimi işinden memnun değildir parası iyidir. kimide işini sever parasal olarak strese girer.

 8. 236
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsan isterse kendini sevdirebilir. Kendini sevdirmek için güler yüzlü olmalı samimi ve içten davranmalı. Saygılı olmalı, görgü kurallarına uygun davranışlarda bulunmalıdır.

 9. 237
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatı yaşarken özel hayatında veya iş hayatında cesur olacaksın. Cesurca davranışlarda bulunmazsan hiç bir şeyde başarılı olamazsınız. Cesur ol hayatta başarabileceklerini düşün.

 10. 238
  Filiz
  Bayan Üye
  Evrendeki her şey bir enerjidir. İnsanlarda bir çeşit enerji taşıyarak kullanır. Yaşam enerjimizi yükseltmke ve hayatı daha iyi yaşamak için öfke ve stresten uzak kalmalıyız. Olaylara olumlu yaklaşmalıyız.

 11. 239
  Filiz
  Bayan Üye
  Bilinçaltı zihnimizde yarattığımız fikirler ve düşüncelerdir. Bilinçaltı neyi düşündüğümüz fikirleri kabul ederek onlara inanır. Düşüncelerimizi iyi şekilde yönlendirelim.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi