Karma yazılar

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 25
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: En Güzel Yüz, Gülen Yüzdür!

  Reklam  Gülmek insana bahşedilmiştir. Hayata gülerek bakmayı başarmak her insanın istediği bir şeydir. Önce kendi içimizde güler yüzlü olalım ki etrafımızada güleryüzlü bakmayı öğrenelim.


  Yudumla Cevap: En Güzel Yüz, Gülen Yüzdür! Hakkında Konu

 2. 26
  Filiz
  Bayan Üye
  Günümüzün hastalığı olan stres artık herkeste var. Çocuklarda bile olduğunu söylene stres insanların her şeyi kendilerine dert ederek kafaya takarak stres yapmakla bunalımlar başlıyor.

 3. 27
  Filiz
  Bayan Üye
  Günde bir saatten fazla televizyon izlemenin beyin hücrelerini öldürdüğü söyleniyor. Aynı zamanda gözde rahatsızlıklara da sebep olan televizyon bağımlılık haline getirilmemelidir.

 4. 28
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta her insan hata yapar. Önemli olan karşımızdaki kişiyi affedebilme erdemini gösterebilmektir. Affetmeden affedilmeyi bekleyemeyiz. Kin tutmak bizi sadece mutsuz ve yalnız yapar.

 5. 29
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta olumlu şeylerle karşılaşabildiğimiz gibi olumsuz durumlarla da karşılaşabiliriz. Yaşadığımız olumsuz şeylerden ders çıkarmayı bilmeliyiz. Stres yapmak sadece bize karamsarlık verir.

 6. 30
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayata her zaman kötümser bakmak bizi yalnızca olumsuz duyguların içine sokar. Kötümserlik demek umutsuzluk demektir. Umut olmadan başarı veya mutluluk elde edemeyiz.

 7. 31
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insan başarılı olmak ister ve bunun için çalışır. Başarılı olabilmek için ilk önce kendimizi tanımalı ve kendimizi motive etmemiz gerekmektedir. Başarılı bir insan özgüven sahibi olmalıdır.

 8. 32
  Filiz
  Bayan Üye
  Her çocuğun ilgi alanı ve öğrenme biçimi farklıdır. Kiminin görsel, kiminin işitsel, kiminin her iki algısı da gelişmiştir. Çocuklara bir şey öğretirken basit olandan zor olana doğru gidilmelidir.

 9. 33
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta her zaman iyimser olmaya ve bardağın dolu tarafını görmeye çalışmalıyız. Bu şekilde umut etmeyi öğrenebilir ve mücadele etmeye daha fazla hevesli olabiliriz.

 10. 34
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insan pencereden yağmurun yağışını izlerken hüzünlenir. Çünkü yağmur insana bulutların ağladığı hissini verir. Yağmur yağınca hava kapanır ve insanlar kendi iç dünyalarında karamsarlaşır.

 11. 35
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayal kurmak güzel ve fantastik bir histir. Sürekli hayal kurmak devamlı düşünme anlamı taşır. Hayal kuran insanlar sağduyulu ve pratik zekalı olabilirler.

 12. 36
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: İnsanlardaki en yaygın hatalı düşünceler

  Reklam  Her insanın hayatta inandığı belli kalıplar olabilir. Ancak kişi düşünmeli ve hayattaki isteklerini kavramalıdır. Başarılı olmak, zamanımızı güzel değerlendirmek gerekmektedir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi