Karma yazılar

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 61
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Sınav öncesi heycanı yenmek

  Reklam  Sınav öncesi büyük stres yaşamamak için sınav hakkında tatmin edici bilgi edinilmeli ve sınava hazırlanılarak öz güven sağlanmalıdır. Çevremizin davranışları da strese sebep olabilir.


  Yazımız Cevap: Sınav öncesi heycanı yenmek Hakkındadır

 2. 62
  Filiz
  Bayan Üye
  Kendimize uygun işleri yapabilmek için kişilik testlerine girmekten çekinmemeliyiz. Bu testler kendimizi tanımamız fayda sağlar. Bize yardımı olacaksa kişilik testinden olumsuz sonuç almak kötü sayılmaz.

 3. 63
  Filiz
  Bayan Üye
  Başarıya giden yolsa her zaman kazanmak mümkün değildir. Bazen kaybetmek de bize bir şeyler öğretmesi bakımından gereklidir. Kaybetmek bize azim veriyor ve çalışmamızı sağlıyorsa kötü değildir.

 4. 64
  Filiz
  Bayan Üye
  her insan mutlu olmak ister. mutluluğun parayla ve servetle alakası yoktur. insan bazen küçük şeylerle de mutlu olabilir. insan ruhen kendini mutlu olmanın yollarını arayarak mutlu olur.

 5. 65
  Filiz
  Bayan Üye
  insanla çöp arasında hayat boyu bir bağ vardır. yaşadığımız sürece yeme içme ve kullandığımız bir çok eşya olacağından çöp ve insan ilişkisi ister istemez olacaktır.

 6. 66
  Filiz
  Bayan Üye
  Zenginlik ve para kazanma yeteneğine bağlı değildir. her insanın bir rızkının ölçüsü vardır. ne kadar çabalasak ta bazı şeyler kısmetten öteye geçmez. zenginlik için elimize geçen fırsatları iyi değerlendirerek haram yollara baş vurmadan çalışmalıyız

 7. 67
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar kariyer derken akıllarına para gelmektedir.Kariyer toplumun benimsediği yüksek değerlere ulaşmak ve bir işte ehlileşmek uzmanlaşmak demektir.Okuyarak tecrübe edinilerek kariyer elde edilebilir.

 8. 68
  Filiz
  Bayan Üye
  İlkbaharın gelmesi ile insanların üzerinde bir yorgunluk hissi bir halsizlik olur.Bu yorgunluk hissi bizim düşüncelerimize de yansır ve tembelleşmeye başlarız.Bu durum normal olmakla beraber bunu yenmek için düzenli spor yapmak ve kitap okumak gerekmektedir.

 9. 69
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatımızın bazı dönemlerinde artık tükendiğimizi bittiğimizi hissederiz.Bu durum geçicidir ama buna önem vermez yenmeye çalışmaz isek bu dert olabilir ve uzun sürebilir.Stres aşırı yorgunluk bunlarda etkili olur.Mümkünse arada bir bir kaç günlüğüne de olsa tatil yapmak bulunduğumuz bölgeden şehirden ayrılmak ve farklı yerlere gitmek iyi gelecektir.

 10. 70
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanlar ne kadar güzel ve büyük düşünürse bunları yapmaya koyulmadıkları sürece bunlar sadece düşünce olarak kalır.Düşünceler eyleme geçtikleri zaman değerli olurlar.

 11. 71
  Filiz
  Bayan Üye
  Toplum olarak hoşgörünün azalması, ekonomik sıkıntıların artması ve zamanla yarışarak zengin olma hayalleri,başarısızlığa tahammülümüzün olmaması,din ahlak ve edep kurallarından uzaklaşmamız bizi daha da sinirli hale getirmektedir.

 12. 72
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Panik atak tedavisi nasıl olmalıdır?

  Reklam  Panik atak tedavisinde kişinin kendisine çok iş düşmektedir.Kişi önce hasta olduğunu kabul ederse bunu atlatması daha kolay olur.Ama ben hasta değilin anlayışı ile devam ederse çok zor düzelir.Bir psikiyatri uzmanına başvurmalı ve kendi tedavisini kendisi uygulamalıdır.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi