Karma yazılar

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 85
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  beyninde kendisini onarmaya ve dinlenmeye ihtiyacı vardır. uyumak beyin için en önemli onarma faktörüdür. düzenli uyumak ve düzenli beslenmek gerekir. alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıktan uzak durmak beynin yenilenmesini sağlar.


  Sekizinci Sayfa Cevap: Beyninizi Onarmak Için: Uyuyun! Makalesinde Bulunuyorsunuz

 2. 86
  Filiz
  Bayan Üye
  insan hayatında dönem dönem uykusuzluk sorunlarıyla karşılaşabilirler. bunların nedenleri depresyon, yatak odasının karanlık ve rahat olmayışı gibi nedenler olabilir. uykusuzluk sorunu sürekli devam ediyorsa doktora gidilerek çözüm aranmalıdır.

 3. 87
  Filiz
  Bayan Üye
  sağlam kafa sağlam vücutta bulunur demiş atalarımız. sağlıklı beslenmek yediklerimize dikkat etmek sadece vücut için değil beyin içinde önemlidir. sağlıklı bünye sağlıklı zekayıda beraberinde getirir

 4. 88
  Filiz
  Bayan Üye
  dengeli beslenme zekayı açar. özellikle çocukların düzensiz beslenmeleri vitamin eksikliklerinden oluşan gelişim bozuklukları ortaya çıkabilir. buda çocuğun zekasını etkiler. çocuğun yaşına uygun beslenme şekli seçilmelidir.

 5. 89
  Filiz
  Bayan Üye
  belli bir yaştan sonra beyin kendini yenilememeye başlıyor. beynimizi çalıştırmak için kitap okumalıyız. tek düze hayatımızda değişiklikler yapmalıyız. araştırmalara göre hayal kurmakta beynin çalışmasına yardımcı oluyormuş.

 6. 90
  Filiz
  Bayan Üye
  günümüzde insanlara güvenme azalmaktadır. aile içinde güvenin olması çok önemlidir, aile içindeki güven duygusunu alan bir kişi etrafındakilere güvenmeye başlar. güveni sarsılan kişilerde zamanla içine kapanarak insanlarla iletişimine mesafe koymaya başlar.

 7. 91
  Filiz
  Bayan Üye
  kadın ve erkek beyni temelde farklı düşüncelere sahiptir. kadın ruh hali farklı olduğu için daha duygusal düşünür. erkek mantığı ve ilgi alanı farklı olduğu için beyni sistemli düşünüyor.

 8. 92
  sebepsizask
  Yeni Üye
  en onemlısı evet aıle ıcı guvendır de ben genelde kımseye guvenmem zaten.boyle daha mutluyum guvenıp hayal kırıklıgına ugramıyorum vesselam

 9. 93
  sebepsizask
  Yeni Üye
  sabah sabah yaprak sarması yıyecek kadar ıştahlıyım ama bazen kanım duser bı vıtamın eksık ama çözemedım ben onu

 10. 94
  Filiz
  Bayan Üye
  karşıdaki insanları etkilemek zor bir iştir ancak neyi ne şekilde anlattığınıza bağlıdır. anlatmak istediğiniz şeyi süslerken sadeliğe önem verirseniz akılda kalıcı olacaktır.

 11. 95
  Filiz
  Bayan Üye
  polyanna geni varmı yok mu bilmiyorum, olsaydı dünyada mutsuz insan olmazdı. herkes mutlu ve her şeye olumlu bakardı. polyanna geni varsa bile etkin değildir heralde.

 12. 96
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Krize Karşı Gülme Yogası!

  Reklam  gülmek insanı kendini iyi hissetmesini sağlamaktadır. bunun ne kadar faydalı olduğunu bilmiyorum. bunu yoga olarak yapmak yeni bir alternatif olarak görebiliriz.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi